KAVA Fiyat Analizi! KAVA Yatırımcısını Neler Bekliyor?

Kava Coin

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler kripto para bu gün Bitcoin’in aksine güçlü bir yükseliş mumu ile karşımıza çıktı. Peki Kava için bundan sonra bizleri ne bekliyor?

Bu Yükselişi Neye Borçlu?

Bitcoine Rağmen Yükselişini Sürdürdü!
Bitcoine Rağmen Yükselişini Sürdürdü!

Günlük grafiğimize baktığımızda büyük bir mum ile yükselmiş gözüküyor. Bir günde yüzde 10 yükselmesi şaşırılabilecek bir durum değil. Ancak Bitcoin geri çekilirken genel olarak altcoinlerinde beraber düşüşe geçtiği bir piyasada bunu görmek Kava adına oldukça olumlu bir gelişme. Bu gelişmeyi bizlere öncesinde haber veren MACD göstergesi artışın geleceğine yönelik sinyaller vermişti. Günlük grafikte W formasyonunun onayını alan Kava indikatörlerinde sinyalleri ile artışın ayak seslerini adeta yatırımcılarına duyurmaya çalışmıştı. Yazımızın yazıldığı an itibari ile Kava 5,79 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Kava Direnç Seviyesi!

Günlük Grafikte Destek Seviyeleri!
Günlük Grafikte Destek Seviyeleri!

Popüler kripto para 15 mayıs tarihinde ret yediği 5,90 seviyesinden tekrar ret yemiş gibi gözüküyor. Bu seviye Kava için bir direnç seviyesi. Bu bölgenin ardından bir diğer direnç seviyesi 6,50 dolar gibi gözüküyor. Güçlü bir hareket ile önünde ki 5,90 seviyesini kırarak tutunmayı başarırsa yaklaşık 80 gündür kıramadığı bir seviyenin üzerine çıkmış olacak. Bu kava için olumlu bir haber olarak karşımıza çıkacaktır.

Kava Destek Seviyesi!

Günlük Grafikte Direnç Seviyeleri!
Günlük Grafikte Direnç Seviyeleri!

Olası bir düşüş senaryosunda önemli destek seviyeleri bulunmakta. Bu destek seviyelerinden ilk olarak karşılaşabileceğimiz nokta  5,05 dolar bölgesi. Bunun ardından 3,92 dolar bölgesi destek görevi görebilecek bölgelerden biri. Hemen ardından ise geçtiğimiz haftalarda Bitcoin düşüşü ile son zamanların en düşük seviyesi olan 3,33 dolar seviyesi mevcut diyebiliriz. Direnç seviyesini tekrar test eden altcoin bu bölgeyi kırmayı başarırsa seviyeyi desteğe çevirebilir. Bitcoin ile orantılı hareket etmese de bu seviyelerde tutunabilmesi için Bitcoin’in sert hareketlerde bulunmaması çok daha iyi olacak gibi gözüküyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster