Justin Sun ve Tron, Binance’in Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

Photo by Kanchanara

Justin Sun Binance Fonuna Destek Verecek!

Tron DAO ve milyarder kurucusu Justin Sun, Binance’in endüstri kurtarma fonuna sermaye katkısı yapmak için başvurdu. Binance, CEO Changpeng Zhao’nun daha önce fonu başlatma planını açıklamasının ardından dün fonla ilgili ayrıntıları açıkladı.

Binance 1 milyar dolar ayırdı. CryptoPolygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, yaklaşık 50 milyon $’lık bir başlangıç ​​taahhüdü üzerinde anlaştılar.

FTX borsasının çöküşünden etkilenen büyük yatırım ve projelerin iflasını açıklamasının ardından binance 1 milyar dolarlık bir kurtarma fonu oluşturdu. Bu konuyla alakalı Binance Borsasının CEO’su CZ açıklamalar yaptı. FTX borsasının çöküşü büyük yatırım ve DeFi projelerinin ciddi zarar etmesine ve iflas etmesine yol açtı.

Binance kurtarma fonunu açıklamasının ardından, çöküşten etkilenen birçok yatırım ve projeler kurtarma fonundan yararlanmak için başvurdu.

Endüstri kurtarma fonuna yapılan katkılar, blockchain ağı kullanılarak izlenebilir. Binance dün yaptığı açıklamada, yatırımının “ihtiyaç duyulması halinde yakın gelecekte” 2 milyar dolara çıkarılabileceğini söyledi. Bu fon, ekonomik olarak uygulanabilir ve yenilikçi olduğu düşünülen ancak FTX krizinin bir sonucu olarak likidite sorunlarıyla karşı karşıya olan projeleri ilgilendiriyor.

Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Exit mobile version