Diğer
  Ana SayfaHaberJustin Sun ve Tron, Binance'in Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

  Justin Sun ve Tron, Binance’in Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

  -

  Justin Sun Binance Fonuna Destek Verecek!

  Tron DAO ve milyarder kurucusu Justin Sun, Binance’in endüstri kurtarma fonuna sermaye katkısı yapmak için başvurdu. Binance, CEO Changpeng Zhao’nun daha önce fonu başlatma planını açıklamasının ardından dün fonla ilgili ayrıntıları açıkladı.

  Binance 1 milyar dolar ayırdı. CryptoPolygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, yaklaşık 50 milyon $’lık bir başlangıç ​​taahhüdü üzerinde anlaştılar.

  dolargörseli

  FTX borsasının çöküşünden etkilenen büyük yatırım ve projelerin iflasını açıklamasının ardından binance 1 milyar dolarlık bir kurtarma fonu oluşturdu. Bu konuyla alakalı Binance Borsasının CEO’su CZ açıklamalar yaptı. FTX borsasının çöküşü büyük yatırım ve DeFi projelerinin ciddi zarar etmesine ve iflas etmesine yol açtı.

  Binance kurtarma fonunu açıklamasının ardından, çöküşten etkilenen birçok yatırım ve projeler kurtarma fonundan yararlanmak için başvurdu.

  Endüstri kurtarma fonuna yapılan katkılar, blockchain ağı kullanılarak izlenebilir. Binance dün yaptığı açıklamada, yatırımının “ihtiyaç duyulması halinde yakın gelecekte” 2 milyar dolara çıkarılabileceğini söyledi. Bu fon, ekonomik olarak uygulanabilir ve yenilikçi olduğu düşünülen ancak FTX krizinin bir sonucu olarak likidite sorunlarıyla karşı karşıya olan projeleri ilgilendiriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler