Ana SayfaHaberJustin Sun ve Tron, Binance'in Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

Justin Sun ve Tron, Binance’in Kurtarma Fonuna Katkıda Bulunacak

-

Justin Sun Binance Fonuna Destek Verecek!

Tron DAO ve milyarder kurucusu Justin Sun, Binance’in endüstri kurtarma fonuna sermaye katkısı yapmak için başvurdu. Binance, CEO Changpeng Zhao’nun daha önce fonu başlatma planını açıklamasının ardından dün fonla ilgili ayrıntıları açıkladı.

Binance 1 milyar dolar ayırdı. CryptoPolygon Ventures, Aptos Labs, Animoca Brands, GSR, Kronos ve Brooker Group, yaklaşık 50 milyon $’lık bir başlangıç ​​taahhüdü üzerinde anlaştılar.

dolargörseli

FTX borsasının çöküşünden etkilenen büyük yatırım ve projelerin iflasını açıklamasının ardından binance 1 milyar dolarlık bir kurtarma fonu oluşturdu. Bu konuyla alakalı Binance Borsasının CEO’su CZ açıklamalar yaptı. FTX borsasının çöküşü büyük yatırım ve DeFi projelerinin ciddi zarar etmesine ve iflas etmesine yol açtı.

Binance kurtarma fonunu açıklamasının ardından, çöküşten etkilenen birçok yatırım ve projeler kurtarma fonundan yararlanmak için başvurdu.

Endüstri kurtarma fonuna yapılan katkılar, blockchain ağı kullanılarak izlenebilir. Binance dün yaptığı açıklamada, yatırımının “ihtiyaç duyulması halinde yakın gelecekte” 2 milyar dolara çıkarılabileceğini söyledi. Bu fon, ekonomik olarak uygulanabilir ve yenilikçi olduğu düşünülen ancak FTX krizinin bir sonucu olarak likidite sorunlarıyla karşı karşıya olan projeleri ilgilendiriyor.

Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler