Ana SayfaKripto Para AnalizleriJASMY Coin Analizi! Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

JASMY Coin Analizi! Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

-

Jasmy coin yükselişe geçecek mi ? Jasmy coinin geleceği ne olacak? Yazımızda Jasmy coinin önemli destek ve direnç bölgelerini belirttik.

JASMY Coin Yorum Analizi (Orta Vade)

JASMYUSDTPERP_2022-10-25_16-38-37

Jasmy coin grafiğini 4 saatlik zaman diliminde incelediğimizde, önemli destek ve direnç (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?) bölgelerinin orta bandında yatay hareketine devam ettirdiğini görüyoruz.

Analizde belirtilen 0.004318$ bölgesini destek bölgesi olarak takip edebiliriz. Analizde belirtilen destek bölgesinin üzerinde kaldığı sürece Jasmy coinin kırmızı olarak belirttiğimiz direnç bölgesine kadar yükseliş hareketi gerçekleştireceğini düşünüyorum.

Destek bölgesine gelmesi halinde alım yapmayı düşünüyorum. 0.004212$ bölgesinin altında 4h mum kapatırsa stop edeceğim. İlk hedefim analizde belirtilen kırmızı direnç bölgesi olacak. 0.0048$ bölgesinden kar alım yapacağım.

Jasmy Coin Yorum Analizi (Kısa Vade)

 

JASMYUSDTPERP_2022-10-25_16-48-10

Jasmy coinin grafiğini saatlik zaman diliminde incelediğimizde, saatlik zaman diliminde bulunan bearish engulfing direnç bölgesine doğru yükseliş hareketi içerisinde olduğunu görüyoruz.

Kısa zaman diliminde 0.004676$ bölgesini direnç olarak takip edebiliriz. Belirtilen direnç bölgesine gelmesi halinde üzerinde mum kapanışı stop olacak şekilde short konfirme yapıları aranabilir.

Jasmy coinin kısa zaman dilimindeki destek bölgesi 0.004457$ bölgesidir. Bu bölgeye kadar fiyatın düşmesi halinde belirtilen bölgenin altında saatlik mum kapanışı stop olacak şekilde long konfirmasyonları aranabilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin boğaları, bu haftanın 4.2 milyar dolarlık opsiyon vadesinden kar elde etmek için iyi bir pozisyonda!

31 Mart'ta 4,2 milyar dolarlık BTC opsiyonu sona eriyor ve kripto sektörüne karşı sert düzenleyici önlemlerin haftalar boyunca alınmasına rağmen, boğalar karlı konumda.

CoinEx’ten Finans Kullanıcılara Daha Fazla İşlem Seçeneği

CoinEx'in vizyonunu gerçekleştirmenin ikinci adımı, dünyanın her köşesinden yatırımcıların kripto varlık alım satımı ve yatırım yapmasına izin vermek için dil engellerini ve coğrafi sınırları ortadan kaldırmaktır.

CFTC Davası Rağmen Binance Coin (BNB) Büyük Fiyat Artışı Hazırlanıyor

Binance Coin (BNB) fiyatı, CFTC davası sonrası destek bulmaya çalışıyor ve büyük bir yükseliş hareketi başlatmayı hedefliyor.

Bitcoin (BTC): Lider para biriminin rallisi yakın zamanda sona erebilir, gizlenen ayılar ortaya mı çıkıyor?

Bitcoin [BTC], son üç ay boyunca fiyatları önemli ölçüde arttığı için oldukça ralli yapıyor. Ancak ayılar dişlerini gösteriyor. İşte detaylar.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler