Ana SayfaKripto Para AnalizleriIMX Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

IMX Coin Yorum Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş devam ederken, IMX coin yükseliş hareketine devam ediyor. Bugün %12’den fazla yükselerek 1 dolar seviyelerine yükseldi. IMX coin yükselişe devam edecek mi? Yazımızda sizlere aktardık.

IMX Coin Yükselişe Devam Edecek Mi?

IMX coin grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 0.904$ bölgesinin üzerine çıkarak direnci, desteğe dönüştürdüğü görülüyor.

IMX coin 0.904$ bölgesinin üzerinde günlük kapanışlarına devam etmesi halinde yükseliş hareketini 12 saatlik direnç bölgesi olan 1.14$ seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nasıl Çizilir?)

IMX coin, 0.90$ destek bölgesinin altında mum kapanışları yapması halinde düşüş hareketini destek bölgeleri olan 0.786$ bölgelerine kadar devam ettirebilir.

IMX Coin Önemli Destek ve Direnç Seviyeleri!

Önemli Destek Bölgeleri! 0.905$ – 0.786$
Önemli Direnç Bölgeleri! 1.14$ – 1.04$
CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler