HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi – Önde gelen akıllı telefon üreticilerinden HTC, blockchain tabanlı akıllı telefonuna DeFi (merkezsiz finans) ve SegWit sistemlerini entegre edecek.

Blockchain Telefonu DeFi Güncellemesi

En büyük telefon üreticilerinden HTC, blockchain tabanlı akıllı telefonuna DeFi ve SegWit sistemlerini entegre edecek.Yeni sistem entegrasyonu ile birlikte, akıllı telefonda güvenli bir depolama ve işlem alanı bulunacak.Dünya devlerinin yeni teknolojileri benimsemesi, yeni bir çağın kapılarını aralıyor.

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi
HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi Temsili Görsel

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi –Tayvan merkezli firma bu güncellemelere ek olarak Stellar (XLM) kripto para transferi platformunu da telefona dahil edecek. Bu güncellemeler ile birlikte dünyanın ilk blockchain tabanlı telefonu, kripto paralar ile uyumlu hale gelecek.

HTC’nin blockchain tabanlı telefonu EXODUS’un yeni sürüm güncellemesi 29 Nisan günü şirket tarafından bir açıklama ile duyuruldu. Bu açıklama ile birlikte EXODUS telefonunda DeFi entegrasyonu ve SegWit desteği sağlanacağı açıklandı. Bu güncellemeler ile birlikte blockchain teknolojisinin akıllı telefon sektöründe ağırlığını iyice hissettirmesi bekleniyor.

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi
HTC Blockchain Telefonu

Blockchain Telefonu Fark Yaratacak

Blockchain teknolojisinin akıllı telefon üretiminde kullanılmaya başlanması merkeziyetsiz teknolojiye ilgi duyanları heyecanlandıran bir gelişme olmuştu. Yeni güncellemeler ile birlikte kripto paraları da akıllı telefonuna dahil eden HTC, blockchain deneyimini farklı bir noktaya taşımış olacak. Şirket, telefon ve yeni güncellemeler ile ilgili şu açıklamayı yaptı;

“HTC, blockchain teknolojisini ilk defa mobil hale getirerek gelişiminde katkıda bulunuyor. Yeni sistem entegrasyonu ile birlikte, akıllı telefonumuzda güvenli bir depolama ve işlem alanı bulunacak. Bu teknolojinin gelişmesine olan katkılarımız da sürmeye devam edecek.”

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi
Temsili Blockchain Telefonu Görseli

HTC Blockchain Telefonuna DeFi Güncellemesi –Şirket, bu güncellemelere ek olarak iki DeFi platformunu da desteklediğini belirtti. MakerDAO ve Compound adı verilen bu platformların da yakında telefon sistemine entegre olması bekleniyor. MakerDAO, kullanıcıların teminatlı (Birleşik Krallık tarafından sağlanan Ethereum tabanlı bir teminat protokolü) ve dolara sabitlenen ‘DAI’ isminde bir stablecoini yatırımlarında kullanmasına izin veriyor.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster