Telegram Blockchain’ini Başka Bahara Erteledi!

Telegram Blockchain
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Telegram Blockchain ağı olan TON zor dönemler yaşıyor ! 2018’de iki ayrı satış oturumunda, yatırımcılardan TON Blockchain platformunu geliştirmek için 1.7 milyar dolar toplayan Telegram, blockchain’in lansmanını ikinci kez erteledi.

Bilindiği gibi, Ekim 2019’da Telegram, ABD Menkul Kıymetleri ve Borsa Komisyonu’ndan (SEC), Gram isimli kripto parasını ve Blockchain ağı olan TON’unu başlatmadan birkaç hafta önce yasa dışı kripto para sattığı gerekçesiyle dava yemişti.

Telegram Blockchain’i Ertelese de Yatırımcısını Unutmadı

Şimdi Telegram, yatırımcılarına 30 Nisan 2021’e kadar tüm yatırımlarının yüzde 110’unu almalarını veya şimdiye kadar sahip oldukları yatırımların yüzde 72’sini derhal iade etmelerini öneriyor.

SEC davayı Ekim 2019’da açtıktan sonra, TON ağının lansman tarihi 30 Nisan 2020 olarak belirlenmişti. Telegram ayrıca TON’u başlatmak için ilgili makamlarla görüştüklerini bildirdi.

Bu arada, Ton.org web sitesi, daha önce TON test ağının kodunu içeren test.ton.org’da yayınlanan bilgileri çoğaltarak çevrim içi hale geldi. TON yatırımcıları ve geliştiricileri, Telegram başarısız olursa kendi TON çatalını başlatmayı planlayan resmi olmayan bir grup olan TON Topluluk Vakfı’nı kurdu. Telegram Blockchain Ağı lansmanı için yeni tarih 30 Nisan 2021 olarak belirlendi.

CoinOtag’ı ayrıca TwitterFacebookTelegram ve Instagram‘dan da takip edebilirsiniz.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!