Hintliler Bitcoin İle Günlük Ürünleri Satın Alabilecekler

hindistan-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Hindistan Bitcoin Borsası Unocoin Büyük Bir Gelişmeye İmza Attı!

Hindistan Bitcoin Borsası, kullanıcılarına uygulama içi kuponlar aracılığıyla pizza ve kahve gibi günlük ürünleri bitcoin ile satın almalarına izin verecek.

Hint Bitcoin Borsası Unocoin artık kullanıcılarının ülkede Bitcoin kullanarak pizza, kahve ve dondurma gibi günlük tüketim ürünlerini satın almalarına izin verecek .
Bu özellik, Unocoin müşterilerine mobil uygulamasında; BTC ile kullanılabilecek ve düzenli satın alımlarda kullanılabilecek, markalı kupon seçenekleri sunacak.

Borsa, kullanıcılara kuponlar üzerinde seçebilecekleri seçenekler sunacak ve ilgili BTC tutarının uygulama bakiyesinden düşülmesini sağlayacak.
Kupon kodu daha sonra müşteriye iletilecek ve o markanın; mal ve hizmetleriyle değiştirilebilecektir.

india

2013 yılından beri faaliyette olan Unocoin, ilk olarak Hindistan’da basit bir Bitcoin ve Kripto para cüzdanı olarak başladı. Şimdi, uygulama ülkede 1,37 milyondan fazla müşteriye, hizmet veren tam teşekküllü bir Bitcoin borsası haline geldi. Yeni özelliği tanıtarak Unocoin; müşterilerine Bitcoin için kupon sunan ikinci Hint borsası oldu. Bunlardan ilki, Flipkart ile ortaklık kurduktan; sonra benzer bir özelliği kullanıma sunan Zebpay olmuştu.

Bitcoin’in benimsenmesi için patlayan bir pazar olan Hindistan’ın eşler arası elektronik nakit ile ilişkisi tutarsızdı.
Mart ayında, ülkedeki bir hükümet yetkilisinin, ulusun madencilik, ticaret veya Bitcoin tutan herkesi cezalandırmak için geniş bir kripto para birimi yasağı önermeyi düşündüğünü bildirdiği belirtildi.
Aynı ay, Hindistan Merkez Bankası’nın kendi Merkez Bankası Dijital para birimini; (CBDC) piyasaya sürmeyi düşündüğü tahmin edildi.
Bununla birlikte, Bitcoin ile en iyi nasıl başa çıkılacağı konusunda Hindistan için gelecek parlak olacaktır.Ülke inovasyonu oyalamak yerine benimsemeye karar verir ise; ekonomisi önümüzdeki yıllarda büyük bir refah görebilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster