Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel BNB Fiyat Analizi! Hedef Neresi?

  Güncel BNB Fiyat Analizi! Hedef Neresi?

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda volatil hareketler devam ederken, Binance Coin’in önemli destek ve direnç seviyelerini yazımızda sizlere aktaracağız.

  Binance Coin (BNB) Analizi!

  BNBUSDTPERP_2023-01-10_15-57-25_fc917
  BNBUSDTPERP_2023-01-10_15-57-25_

  Binance Coin grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 282.55$ seviyesinden satış ile karşılaşarak düşüş hareketi gerçekleştirdiğini görüyoruz. BNB, 4 saatlik grafik yapısında 285$ direnç bölgesinin üzerinde mum kapanışları yaparsa, yükseliş hareketine devam edebilir. (Bknz: Binance’in Kurucusu Kimdir?)

  BNB’nin önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, kısa zaman aralığında takip edilmesi gereken destek bölgesinin 270$ fiyat seviyesi olduğunu söyleyebiliriz. BNB, 270$ fiyat seviyesinin altında 2 saatlik mum kapanışları yaparsa, düşüş hareketini analiz görselinde belirtilen 262$ fiyat seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Güncel BNB Analizi! (Orta Vade)

  BNBUSDTPERP_2023-01-10_16-30-29_36598
  BNBUSDTPERP_2023-01-10_16-30-29_

  BNB grafiğini incelediğimizde, yatay trend hareketine devam ettiğini ve grafikte belirtilen 285$ direnç seviyesinin üzerinde mum kapanışları yaparsa, yeni yükseliş hedefinin 313$ fiyat seviyesinde bulunan direnç bölgesi olduğunu söyleyebiliriz. (Bknz: Direnç Nedir?)

  Binance Coin, uzun zamandır devam ettiği düşüş trendini kırmak için grafikte belirtilen 313$ fiyat seviyesine yükseliş hareketi gerçekleştirmek isteyebilir. BNB, 313$ fiyat seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketine 360$ fiyat seviyesine kadar devam edebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler