Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

  Güncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

  -

  Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri sürerken, bu yazımızda Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktaracağız. Bitcoin yazı sırasında 20.830$ seviyelerinden işlem görüyor.

  Bitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi?

  BTCUSDTPERP_2023-01-16_13-50-20
  BTCUSDTPERP_2023-01-16_13-50-20

  Bitcoin grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 20.500$ bölgesine 2-3 defa temas ettiğini fakat boğa yatırımcıları tarafından fiyatın o bölgeden yükselişe çıktığını görüyoruz. Bitcoin yazı sırasında 20.848$ işlem görüyor. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

  Bitcoin’in 20.500$ bölgesinde önemli destek alanı bulunuyor. Bitcoin bu destek seviyesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş trendine devam edebilir. Birçok ünlü analist bu bölgenin kısa zaman diliminde kritik bir alana sahip olduğunu aktarıyor.

  Bitcoin 20.500$ seviyelerinin altında mum kapanışı yaparsa, 18.600$ bölgesine düşüş trendini başlatabilir. Kripto stratejistleri yapılacak long işlemlerde dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekiyor.

  BTC’nin Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

  Önemli Direnç Bölgeleri  21.450$ – 22.400
  Önemli Destek Bölgeleri 20.500$ – 18.600$
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler