Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

Güncel Bitcoin Analizi! Kritik Bölgede!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri sürerken, bu yazımızda Bitcoin’in önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktaracağız. Bitcoin yazı sırasında 20.830$ seviyelerinden işlem görüyor.

Bitcoin Yükselişe Devam Edecek Mi?

BTCUSDTPERP_2023-01-16_13-50-20
BTCUSDTPERP_2023-01-16_13-50-20

Bitcoin grafiğini kısa zaman diliminde incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 20.500$ bölgesine 2-3 defa temas ettiğini fakat boğa yatırımcıları tarafından fiyatın o bölgeden yükselişe çıktığını görüyoruz. Bitcoin yazı sırasında 20.848$ işlem görüyor. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

Bitcoin’in 20.500$ bölgesinde önemli destek alanı bulunuyor. Bitcoin bu destek seviyesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş trendine devam edebilir. Birçok ünlü analist bu bölgenin kısa zaman diliminde kritik bir alana sahip olduğunu aktarıyor.

Bitcoin 20.500$ seviyelerinin altında mum kapanışı yaparsa, 18.600$ bölgesine düşüş trendini başlatabilir. Kripto stratejistleri yapılacak long işlemlerde dikkatli olunması gerektiğine dikkat çekiyor.

BTC’nin Önemli Destek ve Direnç Bölgeleri!

Önemli Direnç Bölgeleri  21.450$ – 22.400
Önemli Destek Bölgeleri 20.500$ – 18.600$
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler