Ana SayfaKripto Para AnalizleriGüncel Aptos (APT) Coin Yorum Analizi!

Güncel Aptos (APT) Coin Yorum Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralar son dönemde ciddi yükselişler gerçekleştirmesinin ardından, birçok altcoin yükselişler ile birlikte yatırımcılarına kar sağladı. Aptos coin son 1 ayda %420 yükseliş gerçekleştirdi. Bu analiz yazımızda Aptos coinin önemli destek ve direnç seviyelerini sizlere aktaracağız.

Aptos Coin Yorum Analizi!

APTUSDTPERP_2023-01-26_20-26-36
APTUSDTPERP_2023-01-26_20-26-36

Aptos coin grafiğini incelediğimizde, bugün 20.44$ seviyelerine kadar yükseliş hareketi gerçekleştirdiğini ve 20.44$ seviyelerinden düşüş hareketine başlayarak 17.50$ seviyelerine kadar düşüş gerçekleştirdiğini görüyoruz. APT coin yazı sırasında 18.37$ seviyelerinden işlem görüyordu. (Bknz: Türkiye’de Kripto Para Almak Yasal Mı?)

Aptos coinin önemli destek ve direnç bölgelerini incelediğimizde, en yakın destek bölgesinin 16.69$ seviyesinde olduğunu görüyoruz. APT coin 17.69$ bölgesinin altında mum kapanışları gerçekleştirmesi halinde düşüş hareketini 16.43$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Aptos Coinin Önemli Direnç Bölgeleri!

APTUSDTPERP_2023-01-26_20-37-07
APTUSDTPERP_2023-01-26_20-37-07

Aptos coinin önemli direnç bölgelerini incelediğimizde, 21$ seviyelerinde fib direnç bölgesi olduğunu görüyoruz. APT 21$ üzerinde mum kapanışlarına devam etmesi halinde yükseliş hareketini 23$ seviyelerine kadar devam ettirebilir. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

APT coin, yükseliş hareketine devam etmememesi halinde düşüş hareketini 16.43$ seviyelerine kadar sürdürebilir. APT coin için uygun short işlem bölgesi incelendiğinde, 19.30$ seviyelerinde kısa zaman diliminde önemli direnç bölgesi bulunuyor.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler