Diğer
  Ana SayfaHaberGoogle Kripto Para Reklamlarına Tekrar İzin Veriyor!

  Google Kripto Para Reklamlarına Tekrar İzin Veriyor!

  -

  Google’ın 3 Ağustos’ta yürürlüğe giren yeni politikasına göre, kripto para birimi değişimi ve cüzdan hizmetleri sunan reklam verenlerin ürünlerini pazarlamasına bir kez daha izin veriliyor.

  Google’nin yeni politikası

  google ve bitcoin

  Google, güncellenmiş finansal ürün ve hizmetler politikasının 3 Ağustos’ta tam olarak yürürlüğe girmesinden sonra tekrar kripto varlık reklamları yayınlıyor. Çok uluslu dev, Haziran 2018’de kripto ve ilk kripto para arzıyla ilgili reklamları yasakladı ve güncellenen politika, düzenlenmiş kripto varlıklarının hizmetlerini bir kez daha pazarlamasına izin veriyor.

  Google’ın kripto reklam politikası revizyonu ilk olarak Haziran ayında özetlendi ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki tüketicileri hedefleyen “kripto para borsaları ve cüzdanlar sunan reklam verenlerin”, belirli gereksinimleri karşılamaları durumunda hizmetlerinin ve ürünlerinin reklamını yapmasına izin verildiğini şart koşuyor.

  google

  Hareket, Google’ın ana şirketi Alphabet için ek satışlar sağlayacak, ancak kripto reklamları muhtemelen şirketin 147 milyar dolarlık reklam gelirinin okyanusunda sadece bir dokunuş olacak. Google’ın katı gereksinimleri, şaibeli reklamları ve bariz kripto dolandırıcılığını ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır. Reklam verenler, Mali Suçları Uygulama Ağına “para hizmetleri işletmesi ve para aktarıcısı olarak en az bir eyalette veya ya da eyalete bağlı bir banka kuruluşu” olarak kayıtlı olmalıdır.

  Firma, ICO’lar, merkezi olmayan finans ticaret protokolleri veya kripto para birimlerinin satın alınması, satılması veya ticaretinin tanıtımına yönelik reklamlara izin vermeyecektir. Sahte ünlü onaylarını çevreleyen sorunlara kısmen yardımcı olabilecek ünlü kripto onayları da yasaklanmıştır.

  Google ve kuralları

  google

  Google’ın güncellenmiş politikası ayrıca kripto reklamlarının “kripto para birimi alım satım sinyalleri, kripto para yatırım tavsiyesi, toplayıcılar veya ilgili içerik veya komisyoncu incelemeleri içeren bağlı siteler” barındıran web sitelerine bağlantı vermesini de yasaklıyor.

  Geçen ay, TikTok, tüm finansal hizmetlerin ve ürünlerin platformda reklamının yapılmasını durdurma hareketinin bir parçası olarak kripto tabanlı tanıtım içeriğinin yasaklandığını duyurdu.

  Bitcoin alt dizinindeki Redditörler, Brief-Music-5825 kullanıcısı Google’ın “sahte kripto haberlerini yasaklaması gerektiğini iddia etse de, Bitcoin’in (BTC) bir kez daha Google üzerinden kripto para birimi için bir “yükseliş” işareti olarak tanıtılabileceği haberini gördüler. ilave olarak. FUD yaratan yalan haberlerin miktarı inanılmaz artabilir.”

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler