Goldman Sach: Ethereum Popülerliği İle BTC’yi Geçebilir!

Ethereum Ve Bitcoin

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Goldman Sach, Ethereum’un popülaritesinin yakında lider kripto para birimi olan Bitcoin’i geçebilme ihtimalinin olduğunu söylüyor.

Gerçek Kullanım Potansiyeli Ethereumda!

Ethereum Yüksek Potansiyele Sahip Açıklaması
Ethereum Yüksek Potansiyele Sahip Açıklaması

Goldman Sach yaptığı açıklamalarda en iyi gerçek kullanım potansiyeline sahip blok zincirin Ethereum olduğunu ve Ethereum’un baskın dijital para olabileceğini savunduğunu söyledi.

Bu nedenle Goldman Sach önümüzdeki yıllarda Ethereum’un  Bitcoin  toplam piyasa değerinin üzerine çıkacağını düşünüyor. Açıklamalarında “Ethereum şu anda en yüksek gerçek kullanım potansiyeline sahip kripto para birimine benziyor, çünkü yerel dijital para birimi olduğu platform olan Ethereum, akıllı sözleşme uygulamaları için en popüler geliştirme platformudur.” sözlerine yer verdi.

Ethereum Bitcoin’den Daha Hızlı Büyüyor!

Ethereum Bitcoin'i Geçebilir Mi!
Ethereum Bitcoin’i Geçebilir Mi!

Bitcoine göre daha genç olan Ethereum ağı daha hızlı büyüyor gibi gözüküyor. Bitcoin geçtiğimiz yıl %261 büyüme oranı elde ederken Eteherum’da bu oran %856 olarak karşımıza çıkıyor. Bu da Ethereum’un Bitcoin’den daha kısa sürede daha hızlı büyüdüğü anlamına geliyor. Ethereum’un Bitcoin’i geçme fikrini destekleyenlerin sayısı ise günden güne artıyor.

Kripto Paralar Yüksek Riskli Açıklaması!

Kripto Paralar Riskli Mi?
Kripto Paralar Riskli Mi?

Analistler Ethereum ve Bitcoin’in göstermiş olduğu performanslara rağmen altının dijital varlıklar için üstün bir değer deposu olduğunu söylüyor. “Altın enflasyon koruması” olarak adlandırılırken Kripto paralar “Riskli enflasyon koruması” olarak adlandırılıyor.

Kripto para birimleri arasındaki bu rekabet, bu aşamada güvenli liman varlıkları olmalarını engelleyen başka bir risk faktörüdür.” açıklamalarında bulundular. Goldman Sachs’ın pozitif açıklamaları ise yatırım ekibinin müşterilerine “Kripto paraların yatırım yapılabilir bir varlık sınıf bile olmadıkları” söyleminde bulunmalarının ardından geldi.

Yine de bir çok insan kripto paraları enflasyona karşı önemli bir önlem olarak görüyor. Yüksek risklerin olduğunu analistler ve yatırımcılar da vurgulasa da piyasa da fiyatların sert şekillerde hareket etmesi yüksek kazanç oranlarını doğuruyor. Bu sebeple insanlar yüksek riski görmezden gelerek yüksek kazanca yönelmek istiyor. Riske karşı uyaran analistler kripto paraların teknolojilerine ve geleceğine güvenseler bile insanların dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster