Diğer

  Francis Suarez, ABD Başkanlığına Seçilirse, Maaşını Bitcoin Olarak Alacak

  • Miami Belediye Başkanı ve ABD başkan adayı Francis Suarez, başkan seçilirse maaşının bir kısmını Bitcoin (BTC) olarak kabul edebileceğini söyledi.
  • Miami Belediye Başkanı ayrıca blockchain’in ve fraksiyonel yatırımların faydaları hakkında konuştu. Tokenizasyonun, borç ve hisse yatırımlarını daha fazla insanın katılabilmesi için kolaylaştırdığını söyledi.
  • Mevcut başkan Joe Biden ve en sert rakibi eski başkan Donald Trump, sırasıyla kripto paraların temel bir değeri olmadığını ve “gerçekleşmesi beklenen bir felaket” olduğunu söyledi.

  Miami Belediye Başkanı ve ABD başkan adayı Francis Suarez, başkan seçildiğinde maaşının bir kısmını Bitcoin ile alacağını söyledi ve bu varlıkları desteklemenin önemini vurguladı.

  Suarez, ABD Başkanlığı için Bitcoin Vaadi Veriyor

  Francis-Suarez

  Miami Belediye Başkanı ve ABD başkan adayı Francis Suarez, başkan seçilirse maaşının bir kısmını Bitcoin (BTC) olarak kabul edebileceğini söyledi. Suarez, bir podcast röportajında yaptığı açıklamada, belediye başkanı olarak aldığı maaşının bir kısmını zaten Bitcoin olarak aldığını ve başkan seçilirse de devam edeceğini doğruladı.

  Ayrıca, özgürlüğün her zaman var olmasını sağlamak için kripto para birimlerini desteklemenin ve özellikle Bitcoin’i desteklemenin önemli olduğunu hissettiğini ekledi.

  Suarez, Bitcoin’i ve diğer kripto para türlerini “tamamen kontrolden çıkan ve oldukça politik hale gelen bir para sistemi üzerinde iyi bir koruma ve iyi bir kontrol ve denge” olarak tanımladı.

  Miami Belediye Başkanı ayrıca blockchain’in ve fraksiyonel yatırımların faydaları hakkında konuştu. Tokenizasyonun, borç ve hisse yatırımlarını daha fazla insanın katılabilmesi için kolaylaştırdığını söyledi. Fraksiyonel varlıklara doğrudan katılarak insanlar servet farkını kapatıp daha az riskle daha fazla para kazanabilirler.

  Bitcoin ve Başkanlar

  Kripto, ABD başkan adayları arasında sıcak bir konu haline geldi, mevcut başkan Joe Biden ve en sert rakibi eski başkan Donald Trump, sırasıyla kripto paraların temel bir değeri olmadığını ve “gerçekleşmesi beklenen bir felaket” olduğunu söyledi.

  Ancak Suarez, bu ayın başlarında kampanya bağışı olarak Bitcoin’i kabul edeceğini söyledi ve aynı şekilde diğer başkan adayları da kripto paraları kabul edenler arasına girdi. Bu adaylar arasında Robert Kennedy Jr., Ron DeSantis ve Vivek Ramaswamy bulunuyor.

  Ramaswamy Mayıs ayının ortasında X üzerinden “Bitcoin bir menkul kıymet olarak düzenlenmemeli.” şeklinde tweet attı. Ayrıca Bitcoin 2023 konferansında kampanyası için Bitcoin ödemelerini kabul edeceğini belirtti.

  Benzer şekilde, Demokrat başkan adayı olma ihtimali olan Robert F. Kennedy Jr. da kriptoya destek verdi.

  Florida Valisi Ron Desantis, birçok kişi tarafından Trump’un Cumhuriyetçi adaylık için en yakın rakibi olarak görülüyor ve Bitcoin’e açık destek verdi. Kampanyasını X’te “Amerikalıların Bitcoin yapma hakkı vardır.” ifadesiyle başlattı.

  Desantis ayrıca yasa koyucuları ve düzenleyicileri eleştirerek, kripto yasalarıyla ilgilenmediklerini ve Amerikalıların bunları sahiplenmesini ve kullanmasını zorlaştırdıklarını iddia etti.

  Ancak DeSantis’in Bitcoin konusundaki açık görüşüne rağmen Belediye Başkanı Suarez, rakibinin yalnızca Merkez Bankası Dijital Para Birimleri’ne (CBDC’ler) karşı olduğunu duyduğunu iddia etti.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  2025’te Artan Küresel Likidite Ortasında Bitcoin Fiyatı Parabolik Ralliye Hazırlanıyor

  Bitcoin'in hisse senedi piyasası ile ters korelasyon göstermesi yatırımcıların...

  ASI Token Gecikmesi, Piyasa Düşüşü Ortasında Stratejik Alım Fırsatı Sunuyor

  ASI token birleşmesinin stratejik olarak ertelenmesi, yatırımcılara...

  Shiba Inu’nun Lucie’sinden Kurumsal Yatırımcılara Kritik Uyarı

  Shiba Inu (SHIB) ekibi, kurumsal yatırımcılar için önemli bir...

  VanEck Bitcoin ETF, Avustralya’nın Ana Borsasında Tarihi Bir Çıkış Yaptı

  VanEck, Bitcoin ETF'sini ASX Ltd. tarafından işletilen ana borsada...

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  2025’te Artan Küresel Likidite Ortasında Bitcoin Fiyatı Parabolik Ralliye Hazırlanıyor

  Bitcoin'in hisse senedi piyasası ile ters korelasyon göstermesi yatırımcıların dikkatini çekti. Küresel likidite trendleri, 2025 için Bitcoin'in potansiyel bir yükselişine işaret ediyor. Uzmanlar, Bitcoin'in Dolar Endeksi...

  ASI Token Gecikmesi, Piyasa Düşüşü Ortasında Stratejik Alım Fırsatı Sunuyor

  ASI token birleşmesinin stratejik olarak ertelenmesi, yatırımcılara devam eden piyasa düşüşü sırasında benzersiz bir birikim fırsatları sunuyor. Yeniden planlanan birleşme, entegrasyon...

  Shiba Inu’nun Lucie’sinden Kurumsal Yatırımcılara Kritik Uyarı

  Shiba Inu (SHIB) ekibi, kurumsal yatırımcılar için önemli bir uyarı yayımladı. Kripto dünyasının önde gelen isimleri, piyasanın mevcut durumu hakkında görüşlerini paylaşıyor. SHIB topluluğunun etkili isimlerinden...