Floki Token (FLOKI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

flokicoin-14

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Floki Token (FLOKI) yorum analizimizle birlikte, Floki Token Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, FLOKI için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Floki Token yorum analizimizin detayları…

Floki Token Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Floki

Floki Token (FLOKI) teknik analizimizle birlikte, Floki Token’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Floki Token fiyatının Memecoin furyası ile müthiş bir yükseliş dalgası yakaladığını gözlemliyoruz. Yükseliş dalgasının dip ve tepe seviyeleri baz alındığında yaklaşık %620’lik bir dalga olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

Sert yükseliş dalgası sonrası durgunlaşan fiyat hareketleri başka bir dalga yakalayabilir mi? Bu durum hakkında net olarak söylenebilecek iki durum mevcut. Öncelikle piyasa ve Bitcoin yapısında düşüş hareketi görmemeliyiz. Başka bir etken ise Memecoinlerin öncüsü olarak bilinen Dogecoin’in tekrar primlenmesi lazım. Bu durumların ikisi birden oluşursa Memecoin furyası ikinci büyük yükseliş dalgasına başlayabilir. Peki teknik analiz yorumu bize neler söylüyor? Beraber yorumlayalım.

Floki Token Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Floki

FLOKI yorum analizi ile birlikte Floki Token coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, FLOKI fiyatının bahsettiğimiz akümülasyonunu gözlemliyoruz. Yükseliş sonrası kendisine destek ve direnç hatları oluşturulmuş. FLOKI için bu majör destek hatları önemli. En altta bulunan mavi kutu (184 – 162 seviyeleri) en güçlü destek görevi görüyor. Ondan önce ise fiyatı tutan bir destek bölgesi daha mevcut. Anlık fiyat hareketi bu minör destek bölgesine tutunmuş görünüyor.

Özellikle majör destek hattı olmak üzere FLOKI, iki destek hattını aşağıya kırmazsa büyük bir problem gözükmüyor. Ancak, bu akümüle hareketi sonrası direnç seviyeleri de kırılmalı. Güçlü direnç seviyelerimiz grafikte ve yazının sonunda ayrıca eklenmiştir.

Sert yükselişler sonrası yaşanması çok doğal olan bü akümüle hareketlerinin sonucu genelde yükselişle bitmektedir. Çoğu Memecoin gibi uzun süren yatay hareket sonucunda yatırımcısını azaltan bu teknik görünüm, büyük bir yükselişin haberi olabilir. Yine de bu ve bu tür Memecoinlere (projesi olmayan) yatırım yaparken minimal bakiyeler kullanmak en doğrusudur.

Floki Token (FLOKI) Destek ve Dirençler

Zayıf Direnç $0.000319
Güçlü Direnç $0.000282
Güçlü Destek $0.000231 – $0.000216
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster