Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriFloki Token (FLOKI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

  Floki Token (FLOKI) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

  -

  Floki Token (FLOKI) yorum analizimizle birlikte, Floki Token Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, FLOKI için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Floki Token yorum analizimizin detayları…

  Floki Token Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

  Floki

  Floki Token (FLOKI) teknik analizimizle birlikte, Floki Token’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Floki Token fiyatının Memecoin furyası ile müthiş bir yükseliş dalgası yakaladığını gözlemliyoruz. Yükseliş dalgasının dip ve tepe seviyeleri baz alındığında yaklaşık %620’lik bir dalga olduğunu sizlere söyleyebiliriz.

  Sert yükseliş dalgası sonrası durgunlaşan fiyat hareketleri başka bir dalga yakalayabilir mi? Bu durum hakkında net olarak söylenebilecek iki durum mevcut. Öncelikle piyasa ve Bitcoin yapısında düşüş hareketi görmemeliyiz. Başka bir etken ise Memecoinlerin öncüsü olarak bilinen Dogecoin’in tekrar primlenmesi lazım. Bu durumların ikisi birden oluşursa Memecoin furyası ikinci büyük yükseliş dalgasına başlayabilir. Peki teknik analiz yorumu bize neler söylüyor? Beraber yorumlayalım.

  Floki Token Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

  Floki

  FLOKI yorum analizi ile birlikte Floki Token coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, FLOKI fiyatının bahsettiğimiz akümülasyonunu gözlemliyoruz. Yükseliş sonrası kendisine destek ve direnç hatları oluşturulmuş. FLOKI için bu majör destek hatları önemli. En altta bulunan mavi kutu (184 – 162 seviyeleri) en güçlü destek görevi görüyor. Ondan önce ise fiyatı tutan bir destek bölgesi daha mevcut. Anlık fiyat hareketi bu minör destek bölgesine tutunmuş görünüyor.

  Özellikle majör destek hattı olmak üzere FLOKI, iki destek hattını aşağıya kırmazsa büyük bir problem gözükmüyor. Ancak, bu akümüle hareketi sonrası direnç seviyeleri de kırılmalı. Güçlü direnç seviyelerimiz grafikte ve yazının sonunda ayrıca eklenmiştir.

  Sert yükselişler sonrası yaşanması çok doğal olan bü akümüle hareketlerinin sonucu genelde yükselişle bitmektedir. Çoğu Memecoin gibi uzun süren yatay hareket sonucunda yatırımcısını azaltan bu teknik görünüm, büyük bir yükselişin haberi olabilir. Yine de bu ve bu tür Memecoinlere (projesi olmayan) yatırım yaparken minimal bakiyeler kullanmak en doğrusudur.

  Floki Token (FLOKI) Destek ve Dirençler

  Zayıf Direnç $0.000319
  Güçlü Direnç $0.000282
  Güçlü Destek $0.000231 – $0.000216
  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler