Binance Coin (BNB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-2

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Binance Coin yorum analizimizle birlikte, Binance Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, BNB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte BNB yorum analizimizin detayları…

Binance Coin için yukarı yönlü fiyat hareketleri devam ederken grafikte gözlemlenen oluşum yeni bir trend öncesi nötr durumu ifade ediyor. Altcoin önemli hareketli ortalamalrın üzerinde işlem görürken yükselişin devam edip etmeyeceğini inceleyip yorumlayalım.

Binance Coin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

Binance-Coin-11.14-1

BNB yorum analizi ile birlikte Binance Coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, BNB fiyatının simetrik bir üçgenin içerisinde işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için bu simetrik üçgenin aşağı veya yönlü kırılımı ile kısa vadeli net bir trend yönünün oluşması muhtemel olacaktır.

BNB için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin üst trend çizgisi ile birlikte 655 dolar seviyeleri olacaktır. Bu seviyenin aşılması ile birlikte altcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesini test etmesi muhtemel olacaktır.

Binance Coin için genel momentum pozitif olup piyasa üstünlüğü boğalarda bulunmaktadır. Ancak ayıların satış baskısını arttırması ile aşağı yönlü fiyat hareketlerinin aktif olması muhtemel olacaktır. BNB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye simetrik üçgenin alt trend çizgisi olacaktır. Ancak bu trend çizgisinin kırılımı ile birlikte 628 dolar destek seviyesinin test edilmesi muhtemel olacaktır. Altcoin için aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 600 dolar ana destek seviyesine doğru bir düşüş gerçekleşebilir.

Binance Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Binance-Coin-11.14-2

Binance Coin teknik analizimizle birlikte, BNB’nin potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, BNB fiyatının önemli hareketli ortalamaların üzerinde işlem gördüğü gözlemleniyor. Altcoin için aşağı yönlü fiyat hareketlerinde 4 saatlik grafikteki 20 MA üzerinde kalınması altcoin için oldukça pozitif olacaktır. Ancak bu hareketli ortalamanın kırılımı halinde altcoin için hedef seviye 50 MA olacaktır. Aşağı yönlü sert fiyat hareketlerinde ise 100 MA’dan yukarı yönlü tepki alınması muhtemel olacaktır.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi üzerinde yatay seyrediyor. RSI’ın tekrardan aşırı alım bölgesine gitmesiyle birlikte altcoinin yeni ATH seviyelerini test etmesi muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan yeşil sinyal çubuklarının ardından bir ayı kesişimi öngörülüyor. Bu da altcoin için kısa vadeli momentumun negatif olmaya başladığını göstermektedir.

Binance Coin Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Kritik Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

628

603

655

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster