Tether (USDT) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Tether (USDT) Kaç TL? Fiyatı Ne Kadar? | CO

Tether
USDT
 • Zoom
 • Hour
 • Day
 • Week
 • Month
 • Year
 • All Time
 • Type
 • Line Chart
 • Candlestick

Tether kripto para yatırım araçlarından birisidir. Anlık olarak 1Tether$1.00dolar fiyatında işlem görmektedir. Kripto para piyasasındaki $65,328,753,053 dolarlık işlem hacmiyle öne çıkan Tether, bu alanda yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcıların dikkatli takip ettiği coinlerdendir.

Hem Tether yatırımcıları hem de tüm kripto yatırımcıları Tether ne kadar sorusunu her an yakından takip etmektedir. Çünkü kendi yatırımcılarının yanında diğer tüm coinlerin fiyatlandırmalarını da yakından etkilediği için önemlidir.

Bir kripto para yatırımcısı öncelikli olarak Bitcoin ile tanışmaktadır. Sahip olduğu işlem hacmi ile en çok tercih edilen ve yatırım alan kripto para olduğu için tüm işlem süreçleri yakından takip edilmektedir. Her gün değişkenlik gösteren Tether fiyatları gelişen yükselme ve düşüşlerle yatımcılarına kazanç ya da kayıp yaşatmaktadır. Kısa vadeli yatırım yaparak al sat üzerinden para kazanmayı hedefleyen yatırımcılar ve uzun vadeli yatırımcılar anlık Tether değişimlerini yakından izlemektedir. Bu nedenle Tether ne kadar sorusu her zaman en çok araştırılan konulardandır.

Güncel Tether fiyatları

Kripto para piyasası merkeziyetsiz bir sistemdir. Dolayısıyla burada işlem gören tüm coinler Euro ve Dolarda olduğu gibi Merkez Bankası gibi bir merkez üzerinden değil, arz ve talebe bağlı olarak değer almaktadır. Dolayısıyla güncel Tether (USDT) fiyatlarını belirleyen faktörler diğer yatırım araçlarına göre oldukça farklıdır. Bir Tether güncel fiyatı arz ve talep dengesi ile belirlenmektedir. Yani Tether (USDT) için fazla bir alım talebi olduğunda fiyat yükselirken, talep azaldığında güncel fiyatı düşmektedir. Ve bu hareketlilik yatırımcıların para kazanmasına olanak sağlamaktadır. 

Tether (USDT) tüm kripto para birimleri arasında 3. sıralamaya sahip olup yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. July 24, 2018 tarihinde $1.32 dolar ile ATH yapan Tether fiyatları bugün geldiği konum itibari ile dolar karşısında $1.00 üzerinden işlem görmektedir.

Güncel Tether fiyatı Dolar ve TL karşısında takip edilirken BTC paritesinde de ele alınmaktadır. Bu değerler,

 • Dolar cinsinden$1.00
 • Euro cinsinden0.967792
 • TL cinsinden18.64
 • Bitcoin0.000059฿

olarak belirlenmiştir. 

Yıllara Göre En Yüksek ve En Düşük Tether (USDT) Fiyatları

Yatırım dünyasına giriş yapan Tether için geçmiş fiyatlanmalar oldukça önemlidir. Bugünden itibaren yatırımcı sayısı arttıkça ve alım talebi oluştukça Tether için önemli bir gelişme tablosu karşımıza çıkmaktadır. Bu tablo içerisinde elbette bir sene içerisinde taban ve tavan fiyatlar oluşmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar Tether hareketliliğini ve ne yönlü fiyatlandırma grafikleri oluştuğunu takip etmek isteyen yatırımcılar için senelik olarak tüm değerler verilmektedir. İşte Tether‘in borsalarda işlem gördüğü yıldan bu yana her yıl almış olduğu maksimum ve minimum değerler aşağıdaki gibidir.

* Currency in USD
Historical Price for Tether
DateOpenCloseHighLowVolume

Bugün itibariyle ise USDT $1.00 dolar aralığında işlem görmektedir.

1 Tether Kaç TL? Fıyatı Ne Kadar?

1 Tether (USDT) fiyatı 18.64 TL ve $1.00 Dolar seviyesinden alınıp-satılmaktadır. 24 saatlik işlem hacmi ise $33,412,756,284 dolardır.

Son yıllarda yaşanan hızlı gelişim sayesinde yatırım araçlarından birisi Tether olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcıların kripto paraya karşı göstermiş olduğu ilginin büyük bir kısmını Bitcoin kapsamaktadır. Çünkü Bitcoin en yüksek hacme sahip olan kripto paradır. Ve arkasından gelen birçok coinin de önderliğini yapmaktadır. Dolayısıyla Bitcoin değeri anlık olarak yakından takip etmektedir.

1 Tether fiyatı hakkında en güncel bilgilere CoinOtag sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede yer alan hesaplama araçları ve bilgilendirme içerikleri ile güncel Bitcoin değerlerini yakından takip edebilirsiniz. Eğer yeni bir Bitcoin yatırımcısı iseniz ve en doğru Bitcoin yatırımlarının nasıl yapılabileceği konusunda geniş ve doğru bir bilgi edinebilmek istiyorsanız CoinOtag sitesini takibe alabilirsiniz. Tüm kripto para yatırım araçları hakkında gerekli tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

USDT

Tether fiyatları ve alım satım işlemleri

Tether her gün anlık fiyat değişimlerine tabidir. Bu değişimler yatırımcılar için oldukça önemlidir. Bu nedenle en doğru aracılar ile sürekli olarak takip edilmesi gerekir. CoinOtag sitesi ile sizlerde güncel Tether fiyatlarını farklı para birimleri üzerinden takip edebilirsiniz. 1 Bitcoin TL olarak hangi değerdedir. Yine Dolar ve Euro olarak 1 Tether hangi değerlere sahiptir CoinOtag sitesinde bulabilirsiniz.

Tether Markets
#SourcePairVolumePriceChangeUpdated

Sorumluluk Reddi: Bu sayfada yer alan veriler, ilgili coinler 3. parti yazılımlara bağlı olup verdiği veriler o an için gerçeği yansıtmayabilir. Verilerin gecikmeye tabii olduğunu unutmamak gerekir. Coin Otağ herhangi zarar, kayıp veya kardan sorumlu değildir.

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

İletişim, Soru ve Öneriler için: contact@coinotag.com

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı