Decentraland (MANA) Fiyatı, Grafiği, Piyasa Değeri | Coin Otağ

Decentraland (MANA) Fiyatı, Grafiği, Piyasa Değeri | Coin Otağ

Decentraland
MANA
 • Zoom
 • Hour
 • Day
 • Week
 • Month
 • Year
 • All Time
 • Type
 • Line Chart
 • Candlestick

Decentraland kripto para yatırım araçlarından birisidir. Anlık olarak 1 Ethereum$0.696019dolar fiyatında işlem görmektedir. Kripto para piyasasındaki $1,260,579,870 dolarlık işlem hacmiyle öne çıkan Decentraland, bu alanda yatırım yapan ve yapacak olan tüm yatırımcıların dikkatli takip ettiği coinlerdendir.

Hem Decentraland yatırımcıları hem de tüm kripto yatırımcıları Decentraland ne kadar sorusunu her an yakından takip etmektedir. Çünkü kendi yatırımcılarının yanında diğer tüm coinlerin fiyatlandırmalarını da yakından etkilediği için önemlidir.

Bir kripto para yatırımcısı öncelikli olarak Bitcoin ile tanışmaktadır. Sahip olduğu işlem hacmi ile en çok tercih edilen ve yatırım alan kripto para olduğu için tüm işlem süreçleri yakından takip edilmektedir. Her gün değişkenlik gösteren Decentraland fiyatları gelişen yükselme ve düşüşlerle yatımcılarına kazanç ya da kayıp yaşatmaktadır. Kısa vadeli yatırım yaparak al sat üzerinden para kazanmayı hedefleyen yatırımcılar ve uzun vadeli yatırımcılar anlık Decentraland değişimlerini yakından izlemektedir. Bu nedenle Decentraland ne kadar sorusu her zaman en çok araştırılan konulardandır.

Güncel Decentraland fiyatları

Kripto para piyasası merkeziyetsiz bir sistemdir. Dolayısıyla burada işlem gören tüm coinler Euro ve Dolarda olduğu gibi Merkez Bankası gibi bir merkez üzerinden değil, arz ve talebe bağlı olarak değer almaktadır. Dolayısıyla güncel Decentraland (MANA) fiyatlarını belirleyen faktörler diğer yatırım araçlarına göre oldukça farklıdır. Bir Decentraland güncel fiyatı arz ve talep dengesi ile belirlenmektedir. Yani Decentraland (MANA) için fazla bir alım talebi olduğunda fiyat yükselirken, talep azaldığında güncel fiyatı düşmektedir. Ve bu hareketlilik yatırımcıların para kazanmasına olanak sağlamaktadır. 

Decentraland (MANA) tüm kripto para birimleri arasında 44. sıralamaya sahip olup yatırım aracı olarak kullanılmaya başlanmıştır. November 25, 2021 tarihinde $5.85 dolar ile ATH yapan Decentraland fiyatları bugün geldiği konum itibari ile dolar karşısında $0.696019 üzerinden işlem görmektedir.

Güncel Decentraland fiyatı Dolar ve TL karşısında takip edilirken BTC paritesinde de ele alınmaktadır. Bu değerler,

 • Dolar cinsinden$0.696019
 • Euro cinsinden0.710778
 • TL cinsinden12.89
 • Bitcoin0.000036฿

olarak belirlenmiştir. 

Yıllara Göre En Yüksek ve En Düşük Decentraland (MANA) Fiyatları

Yatırım dünyasına giriş yapan Decentraland için geçmiş fiyatlanmalar oldukça önemlidir. Bugünden itibaren yatırımcı sayısı arttıkça ve alım talebi oluştukça Decentraland için önemli bir gelişme tablosu karşımıza çıkmaktadır. Bu tablo içerisinde elbette bir sene içerisinde taban ve tavan fiyatlar oluşmaktadır.

Geçmişten bugüne kadar Decentraland hareketliliğini ve ne yönlü fiyatlandırma grafikleri oluştuğunu takip etmek isteyen yatırımcılar için senelik olarak tüm değerler verilmektedir. İşte Decentraland‘in borsalarda işlem gördüğü yıldan bu yana her yıl almış olduğu maksimum ve minimum değerler şöyledir;

* Currency in USD
Historical Price for Decentraland
DateOpenCloseHighLowVolume

Bugün itibariyle ise MANA $0.696019 dolar aralığında işlem görmektedir.

1 Decentraland Kaç TL?

1 Decentraland (MANA) fiyatı 12.89 TL ve $0.696019 Dolar seviyesinden alınıp-satılmaktadır. 24 saatlik işlem hacmi ise $97,951,584 dolardır.

Son yıllarda yaşanan hızlı gelişim sayesinde yatırım araçlarından birisi Decentraland olarak karşımıza çıkıyor. Yatırımcıların kripto paraya karşı göstermiş olduğu ilginin büyük bir kısmını Bitcoin kapsamaktadır. Çünkü Bitcoin en yüksek hacme sahip olan kripto paradır. Ve arkasından gelen birçok coinin de önderliğini yapmaktadır. Dolayısıyla Bitcoin değeri anlık olarak yakından takip etmektedir.

1 Decentraland fiyatı hakkında en güncel bilgilere CoinOtag sitesinden ulaşabilirsiniz. Bu sitede yer alan hesaplama araçları ve bilgilendirme içerikleri ile güncel Bitcoin değerlerini yakından takip edebilirsiniz. Eğer yeni bir Bitcoin yatırımcısı iseniz ve en doğru Bitcoin yatırımlarının nasıl yapılabileceği konusunda geniş ve doğru bir bilgi edinebilmek istiyorsanız CoinOtag sitesini takibe alabilirsiniz. Tüm kripto para yatırım araçları hakkında gerekli tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 

MANA

Decentraland fiyatları ve alım satım işlemleri

Decentraland her gün anlık fiyat değişimlerine tabidir. Bu değişimler yatırımcılar için oldukça önemlidir. Bu nedenle en doğru aracılar ile sürekli olarak takip edilmesi gerekir. CoinOtag sitesi ile sizlerde güncel Decentraland fiyatlarını farklı para birimleri üzerinden takip edebilirsiniz. 1 Bitcoin TL olarak hangi değerdedir. Yine Dolar ve Euro olarak 1 Decentraland hangi değerlere sahiptir CoinOtag sitesinde bulabilirsiniz. 

Decentraland Markets
#SourcePairVolumePriceChangeUpdated

Coin Otağ, 2018'den beri, sosyal medyada en hızlı ve en doğru kripto para haberleri sunarken, websitesinde ağırlıklı olarak Bitcoin ve kripto para analizleri ile okurlarına en güncel ve en objektif analizleri sunuyor. Traderlar için ekstra bir rehber niteliği olan CoinOtag.com, güçlü yatırım kararları almanız için önemli senaryolara değinerek potansiyel riskleri yorumlamayı vadediyor.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com

Kategoriler