Ethereum Hard Fork Bugün Geliyor! İşte Detaylar

Ethereum

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum London Hard Fork sonunda bugün geliyor. Yatırımcı ve kullanıcılar bugünün tüm kripto topluluğu için büyük bir gün olduğunu söylüyor.

Ethereum için Beklenen An Geldi ve Çattı!

Ethereum

Yatırımcılar, Hard Fork yükseltmesinin Ethereum’un fiyatını 3.000 dolar’a çıkaracağına inanıyor.
Merakla beklenen Ethereum London Hard Fork yükseltmesi, kripto para topluluğu içinde büyük bir uğultu yaratıyor. Sonunda beklenen yükseltme geldi. Artık kripto para yatırımcıları merakla belirtilen saatin gelmesini bekliyor.

Bunu akılda tutarak, Ethereum topluluğu ve tüm kripto dünyası uzun bir süredir yükseltmeyi bekliyor. Bu nedenle, kullanıcılar Hard Fork’tan gelecek giriş ve çıkışları çok merak ediyor.

Ethereum için Küçük, Topluluk için Büyük Bir Adım

Ethereum

Ek olarak, yatırımcılar bugünün tüm kripto para topluluğu için gerçekten büyük bir gün olduğunu düşünüyorlar. Tarihsel olarak, Ethereum’un 2015’teki ikinci yıllık geliştirici konferansı, Hard Fork’un adına ve tasarımına ilham veren olaydı.

Açık olmak gerekirse, Hard Fork yükseltmesi esas olarak 12.965.000 blokta gerçekleşecek. Birçok kişi, Hard Fork uygulamasının daha sonra Ethereum (ETH) fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyor.

 Hedef 3000 dolar! Neden Olmasın?

Ethereum

Bu Hard Fork etkinliği sayesinde, ETH fiyatının şu anki 2.704,38 dolar fiyatından çok fazla yükselmesi bekleniyor. Bazı analistler, fiyatın 3.000 dolar fiyat seviyesini geçeceğine inanıyor. Bunun yanı sıra, diğerleri Ethereum’un 24 saatlik işlem hacminin ve piyasa değerinin şu anda gördüğümüzden daha yüksek seviyelere doğru hareket etmesini bekliyor.

Öte yandan bazı analistler, ETH 2.0 lansmanındaki gecikmenin. Bir süreliğine durgun bir fiyata yol açabileceğini söylüyor. Fiyatta kesin olarak yükseliş olabileceğini ancak ETH 2.0 tamamen gelene kadar belirli bir seviyede kalabileceğini söylüyorlar.

Bu, kripto paranın yeni ATH’lere ulaşmayacağı anlamına gelmiyor, sadece uzun vadede daha fazla zaman alacak. Örneğin, bazı yatırımcılar kriptonun 10.000 dolara ulaşmasını bekliyor. ETH 2.0 daha fazla ertelenirse, bu fiyat tahmininin ulaşması kesinlikle daha uzun sürecektir.

Güncelleme ile Alakalı Daha Fazla Bilgi

Siz Ethereum’un geleceği hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerçekten 3.000 dolar veya 10.000 dolar gibi çılgın rakamlara ulaşacak mıyız? Bu soruların cevabını ancak gelecekte o gün geldiği zaman öğrenebiliriz. Ancak bildiğimiz bir şey var. Cevap basit arzı sınırlı olan her ürünün talep arttıkça orantılı olarak fiyatının da artacağıdır. Eğer Ethereum Hard Fork ile alakalı daha fazla şey bilmek istiyorsanız. Buradan Ethereum Londra Hard Fork’u ile alakalı yazdığımız detaylı yazımıza ulaşabilirsiniz.

Ethereum Hard Fork Sonrası Neler Yaşandı?

Ethereum hard forku ile birlikte genel algı ETH madencilik gelirlerinin düşeceği yönündeydi. Peki ne oldu? Ekteki görselde fork öncesi ETH kazan bir madencinin 2.47 ETH kazandığı, 0.47 ETH fee ödediği görülüyor. Peki hard fork sonrası durum ne?

Ethereum

Etereum hard fork sonrası ise bir başka madenci 2.43 ETH kazıyor ve 0.43 ETH ödüyor. Ancak fork ile birlikte 1.7 ETH’nin yakıldığını görüyoruz.

Ethereum

Fork sonrası Bitcoin fiyatı 37,817 dolar olurken, Ethereum fiyatı 2617 dolar olarak alınıp satılabiliyor.

Ethereum

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster