Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEthereum (ETH) Yükselebilir! 24 Ekim 2022

  Ethereum (ETH) Yükselebilir! 24 Ekim 2022

  -

  Destek seviyesinden tepki alan Ethereum için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

  Ethereum Kısa Vadeli Fiyat Analizi

  Ethereum

  Anlık olarak 1337 dolardan işlem gören ETH destek seviyelerinden işlem görmektedir. Destek olarak belirlenen 1334 dolar kurumsal ve hacimli yatırımcılar için alım bölgesidir. Bu nedenle buradan gelecek alım işlemleri fiyatta bir tepki oluşturacaktır. Böylelikle fiyat kendisini yukarıya götürecektir.

  Direnç olarak belirlediğimiz seviye 1463 dolardır. Hacimli yatırımcıların satış bölgesi olan 1463 dolardan kar alımı belirli oranda da olsa yapılmalıdır. Çünkü buradan gelecek satış işlemleri ile birlikte fiyat kendisini aşağıya atmak isteyecektir. Stop olarak belirlediğimiz seviye 1245 dolardır. (bknz: Retest Nedir?)

  Ethereum Orta Vadeli Fiyat Analizi

  Ethereum1-2

  Orta vadeli fiyat analizimizde yapılar daha net ortaya çıkmaktadır. Destek olarak belirlenen 1334 dolardan tepki alarak direnç seviyesine yönelen bir fiyat göreceğiz. Direnç seviyemiz 1463 dolardır fiyat buradan gelecek tepkiye göre hareket edecektir. Eğer satış işlemleri yeterli tepkiyi getiremez ise 1463 dolar yukarı yönlü kırılacaktır. (bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

  Direnç seviyesi olan 1463 doların yukarı kırılması halinde hedef 1617 dolar olacaktır. Kurumsallar ve hacimli yatırımcı tarafından oldukça güçlü bir direnç olarak belirtilmiştir. Bu nedenle bu seviyelerden kar alımları tamamlanmalıdır. Çünkü gelecek satışlar ile birlikte fiyat bir öncek direnç seviyesi olan 1463 doları destek olarak kullanacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Bilal Tekmil
  Bilal Tekmil
  Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler