Ethereum (ETH) Yorum Analiz 8 Ağustos 2021

ethereum-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Coin Otağ Analiz ekibimizin hazırladığı Ethereum (ETH) yorum analizi içeriğinde, kripto para biriminin neler yaşadığını ve potansiyel fiyat hedeflerini anlattık.

Ethereum (ETH) Fiyat Analizi

ethereum-eth-yorum-analiz-coinotag-08.08.2021

Günlük ve 4h zaman dilimlerinde incelediğimiz ETH’da gayet güzel bir görünüme sahip diyebiliriz. Piyasanın da bu duruma uyum sağlayacağını umarak, yorumlarımızı size iletelim.

Öncelikle ETH’nin de uzun süre akumule olduğu direnç/destek arası serüven bitmiş gibi gözüküyor. Bu son hareketin ETH güncellenmesiyle yakından ilgisi olmasına rağmen piyasanın da etkin bir rolü olduğunu söyleyebiliriz.

Ethereum Fiyatı Ne Olacak?

ethereum-eth-yorum-analiz-2-coinotag-08.08.2021

Anlık olarak kırılan majör destek hattına retest yapmaya gelen ETH için, bu bölge kırılmazsa yönüne devam edebileceği gözüküyor. Asıl önemli yapımız olan yükselen trend yapımız aşağı doğru kırılıp, 4h mum kapanışı gelmediği sürece ise ETH’nin bu açıda yükselişinin devamını bekleyebiliriz.

Eğer piyasa beklenildiği gibi giderse, ETH için bir sonraki direnç seviyelerimiz grafikte belirtilmiştir. Bu iki seviye sonrasında ise ($3200 – $3570) en son tepe tekrardan test edilmeye müsait olacaktır.

Ethereum fiyat analizi, Coin Otağ Analiz ekibi tarafından oluşturulmuş olup yalnızca eğitim odaklıdır. Yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin fiyat analizine de göz atmayı unutmayın.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster