Ethereum (ETH) Kısa Vadeli Fiyat Analizi 15 Ocak 2022

eth-1-freshblue

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Ethereum (ETH) yorum analizimizle birlikte, Ethereum hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, ETH için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte ETH fiyat analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası, lider kripto para birimi Bitcoin öncülüğünde aşağı yönlü fiyat hareketleri sergiliyor. Çoğu altcoin aşağı yönlü sert düşüşler yaşadı. Son saatlerde piyasa sert düşüşlere sahne olurken ETH 3335 dolar seviyelerine kadar yükseliş hareketi sergiledi. Ethereum fiyatı son 24 saat içerisinde %1’den fazla bir düşüş yaşarken önemli ve hedef seviyelerin nereler olduğunu teknik ve fiyat yorum analizi ile inceleyelim.

ETH Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

ETH yorum analizi ile birlikte Ethereum coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz orta vadeli 12 saatlik grafikte, ETH’nin önemli bir formasyon yapısı içerisinde olduğunu gözlemlemekteyiz. Üçgen yapısı üzerinden gidersek 3405 dolar üzerinde 12 saatlik mum kapanışı yaptığı taktirde, mavi ile belirtilen şekilde bir hareket görmemiz mümkün olabilir.

Bu bölgenin geçilememesi halinde yeni bir düşüş hareketinin başlangıcı olma ihtimalinin olduğunu söyleyebiliriz. Bu seviyelerden red yemesi 3200 dolar seviyesine kadar bir düşüş görebiliriz.

Ethereum Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

Ekran-Resmi-2022-01-15-17.16.23

2 saatlik Ethereum grafiğine baktığımızda, yatay piyasa yapısının oluştuğunu gözlemlemekteyiz. Kırmızı ile belirtilen iki alanı kırması ve üzerinde mum kapatması ilk olarak 3560 dolar seviyesinin hedef olduğunu belirtebiliriz. Ethereum Fiyatının 3200 dolar üzerinde kalıcılık sağlaması, ilk hedefinin gerçekleşmesi için büyük önem taşıyor.

Aşağı yönlü sert hareketlerde ilk destek noktamız 3200 dolar seviyesi olarak söyleyebiliriz. Bu seviyenin altında 12 saatlik mum kapanışı ETH için 2990 dolar seviyelerine kadar bir hareket bekleyebiliriz.

  • Önemli Destek Seviyeleri: 3200- 3180
  • Önemli Direnç Seviyeleri: 3407- 3456
4 1 Oy
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook