Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Düşüş Hareketini Bitirdi Mi? Güncel ETH Analizi!

  Ethereum Düşüş Hareketini Bitirdi Mi? Güncel ETH Analizi!

  -

  • Ethereum bugün %2’den fazla düşüş gerçekleştirdi.
  • Ethereum fiyatı düşüş hareketine devam edecek mi?
  • ETH fiyatı 1780$’ın üzerinde kalamaz ise düşüş nereye kadar devam edecek?

  Ethereum 1700$’a düşecek mi? Ethereum yatırımcılarının takip etmesi gereken önemli seviyeler nereler? Güncel ETH Analizi!

  Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi!

  12 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek seviyesi olan 1780$ seviyesinin altına sarkarak düşüş hareketini 1740$ seviyelerine kadar gerçekleştirdi.

  Daha önceki ETH analizimimizde, Ethereum’un 1874$ seviyesinin altında 4 saatlik ve günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece düşüş hareketini 1780$ seviyelerine kadar gerçekleştirebileceğini belirtmiştik.

  Daha önceki Ethereum analizimizi incelemek için tıklayın.

  Ethereum analizini güncelleyecek olursak, ETH fiyatı 1763$ seviyesinin altında bulunan long likiditelerini temizlemiş ve fiyat hareketini tekrardan 1780$ seviyesinin üzerine atmaya çalışıyor.

  ETH fiyatı analizde belirtilen 1780$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yaparsa yükseliş hareketini tekrardan 1940$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

  ETH fiyatı 1780$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışları yapamaz ise düşüş hareketini 1686$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Bu Seviyeyi Geçmeli! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un saatlik fiyat grafiği incelendiğinde direnç bölgesinde olduğunu gözlemliyoruz. ETH'nin belirli seviyelerdeki kapanışları ve destek aralığından dönüşü, yükseliş hareketinin devamını sağlayabilir. Ancak fiyatın belirli bir direnci aşması gerekmektedir.

  Jim Cramer, SEC’in Binance Borsasına Açtığı Davayı Değerlendirdi

  Eski hedge fon yöneticisi ve TV ünlüsü Jim Cramer, SEC'in Binance borsasına açmış olduğu dava için değerlendirmelerde bulundu.

  Bitcoin Yükseliş Trendini Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in fiyat grafiğini incelediğimizde, yaklaşan direnç seviyesi ve üçgen formasyonunun etkisi göze çarpıyor. Ayrıca belirtilen destek ve direnç bölgeleri arasında fiyat hareketlerinin şekillendiği görülüyor.

  SEC Başkanı Gary Gensler, Bitcoin Borsası Coinbase Hakkında Konuştu

  ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) Başkanı Gary Gensler, kripto para sektörü hakkında yorumlamalarda bulundu.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler