Diğer
  Ana SayfaHaberEthereum Fiyatı Neden Düşüyor! Yatırımcılar Hangi Seviyeleri Takip Etmeli!

  Ethereum Fiyatı Neden Düşüyor! Yatırımcılar Hangi Seviyeleri Takip Etmeli!

  -

  • Ethereum fiyatı bugün 1808$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı.
  • ETH Fiyatı 1875$ direncini kıramaz ise düşüş nereye kadar devam edebilir.
  • Ethereum’un geleceği ne olacak?

  Ethereum yükselişe başlayabilir mi? ETH fiyatı 1875$ seviyesini kıramaz ise düşüş hedefi neresi? Güncel ETH Analizi!

  Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum’un 12 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 1780$ seviyelerine yakın hareket ettiği görülüyor.

  ETH fiyatı analizde belirtilen 1780$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatmak isteyebilir.

  ETH Fiyatı 1780$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 1686$ seviyelerine kadar gerçekleştirme ihtimali mevcuttur.

  Kısa Vadeli ETH Fiyat Grafiği

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum fiyatı analizde belirtilen 1810$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yaparsa yükseliş trendini bu bölgeden başlatabilir.

  ETH Fiyatı bu bölgenin üzerinde 2 saatlik mum kapanışlarına devam etmesi halinde yükseliş hedefi 1940$ seviyesi olacaktır.

  ETH Fiyatı 1810$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hedefi ilk olarak 1760$ seviyesi olacaktır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Crypto Vira
  Crypto Vira
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  ABD Başkanı Biden’dan Önemli Açıklamalar! Piyasalar Yükselişe Mi Geçecek?

  Amerika Başkanı Joe Biden, ekonomik krizleri önleme ve ekonomik çöküşü engelleme konusunda başarılı politikalar izlediklerini belirtirken, aynı zamanda mali sorumluluğu vurguladı ve kripto para sektöründe vergi kaçakçılığının önlenmesi için çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.

  Gate Token (GT) Güncel Fiyat Analizi

  Gate Token'ın kısa vadeli fiyat grafiği incelendiğinde, belirli bir destek bölgesi üzerinde hareket ettiği ve belirtilen seviyelerin kritik öneme sahip olduğu görülmektedir. Yükseliş veya düşüş trendi, bu seviyelerin korunmasına bağlı olarak şekillenecektir.

  Litecoin Yükseliş Trendine Devam Edecek Mi? Güncel LTC Analizi!

  Litecoin'in güncel fiyat grafiği, belirli seviyelerin etkisini gösteriyor. LTC'nin yükseliş trendini devam ettirmesi için belirli dirençleri aşması gerekiyor, aksi takdirde düşüş eğilimi güçlenebilir.

  BNB Kritik Desteğinde! Bu Destek Kırılırsa Hedefi 280 Dolar Mı?

  Binance Coin'in güncel analizinde, BNB'nin fiyatı destek bölgesinden aldığı güçlü alımlarla yükseliş trendine girmiş durumda. Ancak belirli kritik seviyelerin altında yaşanacak mum kapanışları, düşüş hareketinin devamını işaret edebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler