Diğer

  Ethereum Fiyatı Neden Düşüyor! Yatırımcılar Hangi Seviyeleri Takip Etmeli!

  • Ethereum fiyatı bugün 1808$ seviyelerine kadar düşüş yaşadı.
  • ETH Fiyatı 1875$ direncini kıramaz ise düşüş nereye kadar devam edebilir.
  • Ethereum’un geleceği ne olacak?

  Ethereum yükselişe başlayabilir mi? ETH fiyatı 1875$ seviyesini kıramaz ise düşüş hedefi neresi? Güncel ETH Analizi!

  Orta Vadeli ETH Fiyat Analizi!

  12 Saatlik Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum’un 12 saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli destek bölgesi olan 1780$ seviyelerine yakın hareket ettiği görülüyor.

  ETH fiyatı analizde belirtilen 1780$ seviyesinin üzerinde günlük mum kapanışlarına devam ettiği sürece yükseliş hareketini bu bölgeden başlatmak isteyebilir.

  ETH Fiyatı 1780$ seviyesinin altında günlük mum kapanışları yaparsa düşüş hareketini 1686$ seviyelerine kadar gerçekleştirme ihtimali mevcuttur.

  Kısa Vadeli ETH Fiyat Grafiği

  2 Saatlik ETH Fiyat Grafiği Kaynak: TradingView

  Ethereum fiyatı analizde belirtilen 1810$ seviyesinin üzerinde 2 saatlik mum kapanışları yaparsa yükseliş trendini bu bölgeden başlatabilir.

  ETH Fiyatı bu bölgenin üzerinde 2 saatlik mum kapanışlarına devam etmesi halinde yükseliş hedefi 1940$ seviyesi olacaktır.

  ETH Fiyatı 1810$ seviyesinin altında 4 saatlik mum kapanışları yaparsa düşüş hedefi ilk olarak 1760$ seviyesi olacaktır.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Dogecoin (DOGE) Fiyatı ve Gelecek İhtimalleri!

  Dogecoin (DOGE)'in mevcut durumunu ve iyileşme potansiyelini piyasa zorlukları içinde keşfedin. Dogecoin yükselişe geçecek mi?

  Ethereum Fiyat Artışı: Kripto Analisti Önemli Bir Toparlanma Öngörüyor

  Ünlü kripto analisti Ali Martinez, önemli bir teknik göstergeye dayanarak Ethereum (ETH) için potansiyel bir toparlanma öngörüyor.

  Polkadot (DOT) Veri Analizi: Fiyata Etkisi Olacak Mı?

  Polkadot'un sosyal ve ağ etkinliği dikkate değer bir şekilde azaldı, ancak popülerliğini ve etkileşimini artırmak için çaba sarf ediliyor.

  BTC ve ETH Fiyat Analizi: Potansiyel Yükselişler ve Düşüşler

  Bitcoin ve Ethereum için sancılı bir haftada, uzmanlar her iki kripto para birimi için potansiyel toparlanmalar öngörüyorlar.

  Bitcoin Fiyat Analizi: $64K Seviyesine Geri Dönüş Mü?

  Bitcoin'in fiyatı hafif bir artış gösteriyor, ancak $64K seviyesini geri kazanmak için yeterli olacak mı? Yükseliş başlayacak mı?
  Alican Çınarbaş
  Alican Çınarbaş
  Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

  Ethereum (ETH) $3.900’da Mücadele Ediyor: Yaklaşan ETF’ler Bir Atılım Sağlayacak mı?

  Ethereum (ETH) yatırımcıları, yatırımcılar arasındaki kâr satışı arttıkça temkinli olmalı. Son piyasa trendleri, yatırımcıların kısa vadeli kazançlara yönelme eğiliminde olduğunu gösteriyor. Piyasa analistlerine göre, bu davranış...

  Polygon (MATIC) Haftalık Alım Sinyalini Tetikledi: Yatırımcılar İçin Harekete Geçme Zamanı mı?

  Polygon (MATIC) zincir üstü metriklere göre güçlü yükseliş sinyalleri gösteriyor. Ancak, potansiyel satış baskısı konusunda endişeler var. Kripto analisti Ali Martinez, TD...

  Ethereum (ETH) ETF’leri Temmuz’da Piyasaya Sürülecek: Uzman Görüşleri ve Piyasa Etkisi

  Analiste göre ETH ETF'lerinin S-1'ler için nihai onayı 2-3 ay içinde gerçekleşebilir. Eğer öyle olursa,...