Diğer
  Ana SayfaHaberBu Hafta ETH ve XRP Yatırımcılarının Bilmesi Gerekenler

  Bu Hafta ETH ve XRP Yatırımcılarının Bilmesi Gerekenler

  -

  Santiment tarafından paylaşılan verilere göre, hem XRP hem de ETH toplulukları, yakın gelecekte en sevdikleri varlıkların olumlu fiyat performansını dört gözle bekliyor. Ne yazık ki, piyasanın diğer tarafı o kadar güven verici gelmiyor.

  Ethereum ve Ripple Yatırımcılarının Sosyal Medya Gücü Artıyor!

  Zincir üstü veri sağlayıcısının önerdiği gibi, bu noktada piyasadaki varlıkların hareketi çoğunlukla bağımsızdır ve bu da genel duyarlılıkta bir dengesizliğe yol açar. Kripto para piyasası topluluğu ne zaman parçalansa, sektördeki genel ivme kaybolur ve sektör çapında bir toparlanmayı imkansız hale getirir. (Bknz: NFT Nedir?)

  Kripto piyasası değerleri birbirinden bağımsız yönlerde çok fazla yükseldiği için, XRP ve ETH$’da özellikle coşkulu bir kalabalık hissi görüyoruz. Yatırımcılar $BTC, $BNB ve $ADA ile daha az ilgileniyor. Tarihsel olarak, düşüş duyarlılığı projeleri ortalama olarak daha iyi performans gösteriyor.

  – Santiment (@santimentfeed) 8 Ocak 2023

  santimentt
  santimentt

  XRP ve Ethereum’daki coşkulu kalabalık hissi, Ethereum’un kısa vadeli performansının ve XRP için yatırımcılar arasında olumlu tutumların artmasına yol açan bir dizi önemli stratejik ortaklığın sonucu olabilir. Ne yazık ki, yatırımcılar arasında kısa vadeli coşkulu eğilimlerin ortaya çıkmasının herhangi bir şeye yol açıp açmayacağını söylemek zor.

  Santiment verilerine göre, Bitcoin, BNB ve Cardano’ya daha az ilgi gösterildiğini söylüyor. Tarihsel olarak, yukarıda belirtilen varlıklar, endüstrinin genel toparlanmasıyla ralli yapıyor ve bugün gördüğümüz eğilim büyük olasılıkla geçici ve zamanla değişecek. (Bknz: Bitcoin Kurucusu’nun Hayatı)

  Yazı sırasında, yukarıda belirtilen varlıklardaki durum oldukça benzer, bu paritelerin hiçbiri piyasada yaklaşmakta olan büyük hareketlere dair herhangi bir işaret göstermiyor, bu da piyasanın kısa vadede nereye hareket edeceğini teknik olarak tahmin etmeyi imkansız kılıyor.

  Ethereum son zamanlarda deflasyona geri döndü ve bu, piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi ve ağı için önemli bir faktör haline gelebilir. Geleneksel olarak, ağdaki aktivite, yatırımcıların çoğunluğunun normal çalışma ve gelenek programlarına dönmesiyle toparlanır.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Yükseliş için Bu Seviyeyi Kırmalı! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un fiyat grafiği incelendiğinde, önemli direnç seviyelerinin altında hareket ettiği görülmektedir. 1930$ seviyesinin üzerinde mum kapanışları gerçekleştiremeyen ETH, düşüş trendini sürdürme potansiyeline sahiptir.

  Bitcoin Yükselişini Bu Hafta Başlatacak Mı? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat analizi, 27.400$ direnç seviyesinin henüz kırılmadığını göstermektedir. Bu seviyenin üzerinde mum kapanışı gerçekleşmezse, BTC'nin düşüş hareketini sürdürme potansiyeli ortaya çıkabilir.

  Ripple (XRP) – SEC Davasında Zafer Kimin Olacak?

  Ripple ve SEC davasında sonucun ne olacağı konusunda belirsizlikler devam ediyor. Peki bu davanın kazananı kim olacak? Ripple'ın kazanmasında etkili olacak faktörler nedir?

  Bitcoin Yatay Aralıklarda Hareket Ediyor: Yatırımcılar Coinbase Lansmanına Odaklandı!

  Bitcoin ve kripto para fiyatları yatay aralıklarda devam ederken, yatırımcılar 5 Haziran'daki Coinbase türev borsası lansmanına odaklanmış durumda.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler