EOS Fiyat Analizi! İşte EOS İçin Kritik Seviyeler!

eos-1-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bitcoin’in 40 bin doların üzerindeki yükselişi EOS fiyatının artmasına sebep oldu. Şimdilik EOS için kritik seviyelerden bahsetmek mümkün!

EOS

Şu an için lider kripto para birimi Bitcoin’in artışa geçmesi ile EOS bir yükseliş yaşadı. Bu yükselişin devamının görülmesi için bir kaç kritik seviyeyi kırması gerekiyor. Bunun yanı sıra Bitcoin’in de sert hareketler ile düşüşe yol açmaması gerekiyor. Büyük düşüşün ardından yüzde 33 oranına yakın bir yükseliş yaşayan EOS şu an için direnç bölgesinde duruyor. Analistlere göre önünde ki iki direncin kırılması halinde yeni zirvelerin gelmesi mümkün görünüyor.

EOS Direnç Seviyeleri!

EOS

Şu an için EOS ilk direnç seviyesinde duruyor. Bu gölgen 4,31 dolar seviyesinde bulunuyor. Bu gölgenin önemli bir direnç seviyesi olduğunu söyleyen analistler kırılması halinde bir sonraki direnç bölgesi olan 5,41 dolar seviyesini işaret ediyor. Bu bölgelerin takip edilmesi son derece önemlidir diyebiliriz. Bu seviyelerin kırılması EOS’un bu bölgeleri kırması bir sonraki direnç seviyesi olan 7 dolar bandına götürebilir. Bunun olması için kripto para piyasası içerisinde olumsuz haber akışının da olmaması gerekir. Bu sebeple BTC’nin yapacağı hareketlerde son derece kritik önem taşıyor.

EOS Destek Seviyeleri!

EOS

EOS fiyatının düşmesi halinde tutunabileceği birkaç seviye mevcut. Bu bölgelerde tutunabilmesi direnç bölgelerini test edebileceği anlamına geliyor. Analistlere göre bu bölgelerde tutunabilmesi halinde EOS tablosu olumlu gözüküyor ancak yine de temkinli olunması konusunda uyarıyorlar. Bu sebeple buralardan tepki alabilmesi oldukça önemli. İlk olarak karşılaşabileceği destek seviyesi 3,92 dolar bölgesidir. Bu ilk bölge fiyat hareketi için oldukça önemlidir.  Bu bölgenin kırılması halinde test edebileceği bir diğer destek seviyesi ise 3,24 dolar bölgesidir diyebiliriz. Bu bölge Bitcoin’in sert düşüş yaşadığı zaman gerilediği bölgedir. Buradan aldığı sert bir tepki ile yükselişini sürdüren kripto para için bu bölge destek olarak çalışabilecek bir seviyedir diyebiliriz. Bu sebeple bu seviyelerin takip edilmesi gereklidir diyebiliriz.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster