Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriEn Büyük Altcoin Boğaya mı Bindi? Güncel Analiz Tahmin

  En Büyük Altcoin Boğaya mı Bindi? Güncel Analiz Tahmin

  -

  Ethereum fiyatı, Bitcoin 20.000 $ fiyat sınırını geçtiğinden beri önemli ölçüde yükseliyor. Son 24 saat içinde ETH, konsolide fiyat hareketini gösteren grafiğinde hafifçe aşağı doğru hareket etti. Geçen hafta Ethereum fiyatının %6 artmasına yardımcı oldu.

  Ethereum Fiyatları Ne Olacak? Bitcoin Etkisi Ne?

  Kripto para nihayet konsolidasyonunu 1.500 $ fiyat seviyesinde kırdı ve o zamandan beri kuzeye doğru ilerliyor. Kripto paranın teknik görünümü, grafikte devam eden yükselişe işaret ediyor. Birikim, Ethereum 1.500 $ fiyat seviyesini aştığından beri önemli ölçüde arttı.

  İlgili Okuma: Kripto Analist, Bitcoin Kritik Bir Seviyede! 

  ETH aşırı satın alındığından ve aşırı değerlendiğinden, fiyatların tersine dönme şansı henüz göz ardı edilemez. Şu anda Ethereum, destek seviyesi olarak 1.600 doları güvence altına aldı. Bir sonraki fiyat düzeltmesi, yatırımcılara satın alma fırsatları konusunda yardımcı olabilir.

  kripto paraya olan talep grafikte oldukça yüksek kaldığından, anlık ticaret seanslarında bir fiyat düzeltmesi gerçekleşmeyebilir. Ethereum’un fiyatı, kripto para geri çekilmeden önce yukarı yönlü devam edebilir. Ethereum’un piyasa değeri arttı, bu da satın alma duyarlılığının yüksek kaldığını yansıtıyor.

  Ethereum Fiyat Analizi: Bir Günlük Grafik

  <a href=Ethereum, bir günlük grafikte 1.620 dolardan fiyatlandı | Kaynak: TradingView’de ETHUSD

  ETH, yazı yazılırken 1.620 dolardan el değiştiriyordu. kripto para için ani direnç 1.690 dolardı; hatta %50 Fibonacci düzeltme seviyesine karşılık gelir. 1.690 doların üzerinde bir hareket, Ethereum‘un 1.700 dolarlık fiyat işaretine dokunmasına yardımcı olacaktır.

  1.700 dolarlık fiyat işareti çok önemlidir, çünkü bu işarete dokunmak veya onu aşmak kripto için devam eden yükseliş ivmesi anlamına gelebilir.

  ETH, 1.700 $ fiyat işareti geçilirse 2.000 $’a bile yükselebilir. Bu bölge tüccarlar için bir kar alma bölgesi olarak hareket edecektir. Öte yandan, yükseliş momentumu yavaşlarsa, ilk düşüş 1.600 Dolar ve ardından 1.520 Dolar olacaktır. Son seansta işlem gören Ethereum miktarı kırmızıydı ve bu da satın almada düşüş olduğunu gösteriyor.

  Ethereum Teknik Analiz

  <a href=Ethereum bir günlük grafikte aşırı alımda | Kaynak: TradingView’de ETHUSD

  Altcoin hala aşırı alım bölgesindeydi, bu da Ethereum‘un birikim açısından çok aylık bir rekor kırdığı anlamına geliyor. Göreceli Güç Endeksi, 80 işaretinin biraz altına park edildi ve bu, hala yüksek satın alma gücü ve yükseliş anlamına geliyor.

  Talep bu seviyede kalırsa, yükseliş momentumu yakın zamanda kaybolmayacak. ETH ayrıca 20 Basit Hareketli Ortalama çizgisinin üzerinde işlem görüyordu ve bu, alıcıların fiyat ivmesini artırdığını gösteriyor.

  Aksine, 200-SMA çizgisi 20-SMA çizgisini geçti, bu da kripto paranın güneye doğru fiyat hareketine yönelebileceği anlamına geliyor.

  <a href=Ethereum bir günlük grafikte satış sinyali verdi | Kaynak: TradingView’de ETHUSD

  kripto para için birikim rekor seviyede kaldığından, altcoin için fiyat geri çekilme şansı hala devam ediyor. Fiyat yönünü gösteren Müthiş Osilatör, kırmızı histogramlar gösterdi, bu da bunların altcoin için satış sinyalleri olduğu anlamına geliyordu.

  İlgili Okuma: Büyük Oyuncular Artık Bitcoin ile İlgilenmiyor mu?

  Satış sinyallerine fiyat düşüşü eşlik edebilir. Ethereum, yükseliş eğilimine devam etmeden önce kısa bir süre fiyat düşebilir.

  +DI çizgisi (mavi) -DI çizgisinin (turuncu) üzerinde olduğu için Yön Hareketi İndeksi hala pozitifti. Ortalama Yön Endeksi (kırmızı) 40’ı geçti, bu da fiyat yönünün daha da güçleneceğini ve bunun da ETH’yi en yakın fiyat tavanı olan 1.700 doları aşmaya iteceğini gösteriyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.

  Verilere Göre, Bitcoin Yatırımcıları Panik Satışı Yapmamak için Kararlı Görünüyor

  Binance ve Coinbase davaları kripto para piyasasında korku yarattı ancak yatırımcıların panik satışı yapmadığı verilerde görüldü.

  Bitcoin Yükseliş Hareketine Devam Edecek Mi? Güncel BTC Analizi!

  Bitcoin'in kısa vadeli fiyat grafiği, güçlü alıcılarla karşılaşarak 26.364$ seviyesindeki 0.5 Fibonacci desteğinden yükseliş gerçekleştirdi. Ancak belirli seviyelerin üzerinde veya altında kalıcılık, BTC'nin gelecekteki hareketi açısından belirleyici olacaktır.

  BitMEX Kurucu Ortağı Hayes, Bitcoin için Pozitif Kalmaya Devam Ediyor

  SEC'in Binance ve Coinbase borsasına karşı başlattığı davalar piyasayı sarstı ancak Arthur Hayes, Bitcoin için hala pozitif.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler