Elrond (EGLD) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-9

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Elrond (EGLD) yorum analizimizle birlikte, Elrond Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, EGLD için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Elrond yorum analizimizin detayları…

Elrond Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

egld

Elrond (EGLD) teknik analizimizle birlikte, Elrond’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Elrond fiyatının son günlerde güçlü bir yükseliş dalgasında olduğunu gözlemliyoruz. Yaşanılan ve yaşanmaya yazım sırasında devam eden bu yükseliş dalgası EGLD’yi yeni bir ATH seviyesine taşıyor. Marketin genel kötü yapısına aldanılmadan yapılan bu tür yükseliş dalgaları çok pozitif karşılanabilir. Bunun sebebi ise genel piyasa yapısı durgunken yatırımcıların para kazanmak istemesidir. Market yapısından pozitif ayrışan altcoin göründüğünde ise genelde bu fırsatı herkes değerlendirmek ister. Bu da yükseliş meşalesini yakan altcoinin, kartopu etkisi ile yükselişini sürdürmesi anlamına gelir. EGLD coinde de bu durumu görüyoruz.

egld

EGLD coin, yeni ATH yapmış bir altcoin olduğu için yükseliş dalgasının nereye kadar sürebileceğini bilemiyoruz. Bunun bir sebebi de daha önce anlattığımız “kar topu” etkisi diyebiliriz. Ancak elimizdeki veriler ile iyi destek seviyelerini saptayabiliriz. Özellikle güçlü destekler, bu tür yükseliş dalgaları düzeltme verdiğinde giriş için mükemmel seviyeler olabiliyorlar. Günlük grafiğimize basit bir yapı ekliyoruz. Elrond coinin eski tepelerinin birbiri ile bir ilişkisi olduğunu gözlemliyoruz. Geçmiş ATH seviyeleri daima belli bir trend direncine takılıp düzeltmeler gerçekleştirmiş. Bu tepeleri birbiri ile birleştirdiğimizde ise karşımıza kırmızı çizgi ile çizdiğimiz yükselen trend yapısı çıkıyor. Bu trend yapısı artık EGLD coinin güçlü bir desteği. Trendin anlık seviyesi $348 bandına denk geliyor. Olası bir düzeltme durumunda EGLD güçlü alıcılarını bu seviyede bulacaktır.

Elrond Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

egld

EGLD yorum analizi ile birlikte Elrond coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, EGLD fiyatının daha yakından görünümünü inceliyoruz. Farklı iki yapı daha eklediğimiz bu analizimizde diğer destek seviyelerini yorumlayacağız. Minör yapıda görünen ve sarı çizgiler ile belirttiğimiz iki yükselen trend yapısı, olası düzeltmede destek görevi görecektir. Trend desteklerinin anlık seviyeleri sırasıyla $364 ile $309 seviyeleridir.

Elrond (EGLD) Destek ve Dirençler

Güçlü Deskek $364
Güçlü Destek $348
Güçlü Destek $309
Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster