Elon Musk’ın Dogecoin’i (DOGE) Geliştirme Çağrısı!

Elon Musk'ın, Tesla'nın Bitcoin (BTC) ile ödeme almasını durdurmasının ardından Bitcoin'e alternatif olarak Dogecoin önerilmişti. DOGE, Elon Musk'ın gözde kripto para olması yolunda emin adımlarla ilerliyor.

elon musk twitter
Abone Ol
Daha Fazla

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Elon Musk, Dogecoin’in geliştirmesine yardımcı olmak için insanlardan Reddit ve GitHub platformlarından yardım istedi.

Aynı gönderi altına yanıt veren Elon Musk, bir kişinin Dogecoin ücretlerinin ayın evrelerine göre değiştirilmesini önerdiğini bildirdi ve bunun mükemmel bir fikir olabileceğini belirtti.

Dogecoin fiyatı ise son piyasa çöküşüyle birlikte 21 cente kadar düşmüştü. Hızla toparlanan Dogecoin fiyatı 36 cente kadar yükseldikten sonra yeniden satış baskısına maruz kaldı ve 36 centin altına düştü. Yazım sırasına 35 centten işlem gören Dogecoin 36 centi geçmeye çalışıyor.

Ayrıca Elon Musk’ın şirketi SpaceX’in Falcon9 roketini kullanacak olan Geometric Energy Corporation’ın DOGE-1 “Mission to the Moon” görevi için Dogecoin (DOGE) ile ödeme alacak!

Tüm bu gelişmeler ve Elon Musk’ın Dogecoin paylaşımlarının DOGE’yi 1 dolara götürüp götürmeyeceğini ise zaman belirleyecek.

Dogecoin (DOGE) fiyatı an itibariyle$ 0.294236dolar seviyelerinde alıcı buluyor.

Feragatname: Konu ile ilgili yorumlar ve analiz bulguları yalnızca ilgi kişilerin veya yazarın görüşleridir, kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı ya da haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!