Ana SayfaKripto Para AnalizleriDogecoin Yükselişe Devam Edecek Mi? Fiyat Analizi!

Dogecoin Yükselişe Devam Edecek Mi? Fiyat Analizi!

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ederken, Dogecoin gün içerisinde %1.25’lük yükseliş hareketi gerçekleştirdi. Dogecoin yükselişe devam edecek mi? Dogecoin’in geleceği ne olacak?

Dogecoin Fiyat Analizi! Yükseliş Devam Edecek Mi?

Dogecoin fiyat grafiğini incelediğimizde, önemli direnç bölgesi olan 0.097$ bölgesinden satış ile karşılaşarak %5 düşüş hareketi gerçekleştirdiğini görüyoruz. (Bknz: Kripto Para Nedir?)

Dogecoin 12 saatlik zaman diliminde 0.097$ fiyat seviyesinin üzerinde mum kapanışı gerçekleştirmesi gerekiyor. Dogecoin, 0.097$ direnç bölgesinin üzerinde günlük mum kapatırsa yükseliş hareketini 0.106$ seviyelerine kadar devam ettirebilir.

Dogecoin’in en yakın destek bölgelerini incelediğimizde, 0.0859$ fiyat bölgesinde önemli destek bölgesi olduğu görülüyor.

Dogecoin 0.0859$ bölgesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş hareketine 0.080$ bölgesine kadar devam edebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Ethereum Fiyat Konsolidasyonunu Koruyor Potansiyel Giriş Bölgesi Neresidir?

17 Mart'tan beri, Ethereum [ETH], $ 1,715 - $ 1,840 fiyat aralığında konsolide olmuştur. Başka bir deyişle, ETH geçtiğimiz yedi günde yan yana yapıda kaldı ve hafta sonuna kadar uzayabilirdi.

SEC çağrısından önce SUSHI holderları pozisyonlarını azaltmış olabilir!

Sushi holderları SushiSwap ekosistemine ihanet mi ediyor? Yüklü çıkışların sebebi SEC çağrısı mı? Coinbase Staking olayları bu konunun neresinde? İşte tüm detaylar.

XRP, dört aylık aralığını aşarak yükselişe geçti, boğalar $0.5’ın üzerine yükseliş bekliyor.

Kasım ayından beri yatay hareketlerden sonra, Ripple [XRP] Çarşamba günü önemli direnç seviyelerinin ötesine şiddetli bir kırılım gösterdi. Bu, varlığın arkasındaki güçlü alıcı görüşünü destekleyen bir gerçeği ortaya çıkardı.

Bitcoin (BTC)’nin 30 Bin Doları Görmesi İçin Ne Gerekiyor?

Bitcoin fiyatı tüm kayıplarını silip $28,000'in üzerine çıktı. BTC, gelecek seanslarda düzgün bir artışa başlamak için $28,500 direnç bölgesini aşmak zorunda.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler