Dogecoin (DOGE) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

dogecoin-1

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Dogecoin (DOGE) yorum analizimizle birlikte, Dogecoin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, DOGE için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte Dogecoin yorum analizimizin detayları…

Dogecoin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

doge

Dogecoin (DOGE) teknik analizimizle birlikte, Dogecoin’in potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 1 günlük grafikte, Dogecoin fiyatının yalın bir halini gözlemliyoruz.

Genel olarak grafik yapısını yorumlamak istediğimizde bir süredir devam eden yatay band hareketi olduğunu görüyoruz. Dogecoin potansiyel olarak büyük hedeflere sahip bir altcoin. Bunun sebebi ise kendi komünitesinin çok fazla güçlü olması diyebiliriz. Özellikle Elon Musk gibi popüler isimler bu altcoinin güçlü destekçileri. Ancak genel piyasa yapısı altcoinler için bir süredir pek iyi seyretmiyor. Bu yüzden ise bahsettiğimiz yatay band hareketini görüyoruz DOGE’de…

doge

Yukarıda bahsettiğimiz grafiği bir adım daha yakınlaştırdık. İncelediğiniz grafikte yatay band hareketinin kritik seviyelerini görmekteyiz. Öncelikle şunu belirtmek isteriz, teorisel olarak bu yatay band hareketleri veya belli trendler bozulmadıkça oluşan yapıların sonsuza kadar devam etmesini bekleriz. Yani, ortada yatay bir fiyat hareketi bulunuyorsa bu yapının üst ve alt seviyeleri belirlenir. Sonrasında ise bu seviyeler takipte kalınır. Seviyelerden herhangi biri kırılmadığı müddetçe ise zigzag dalgasının devam edeceği düşünülür.

Anlık olarak DOGE fiyatı alt desteğe düşmüş durumda. Yukarıda bahsettiğimiz teori neticesinde bu seviyelerden artık yukarı bir atılım bekleyebiliriz. Grafikte alt band seviyesi $0.16 seviyesi olarak gözüküyor. Direnç olarak çalışacak seviyeler ise $0.34, $0.31 ve $0.28 olarak gözükmekte.

Dogecoin Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

doge

DOGE yorum analizi ile birlikte Dogecoin’in kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, DOGE fiyatına bir yapı daha eklemiş bulunuyoruz. Bundan önce ise yukarıda belirttiğimiz seviyelerin nizami çalışmasını tekrardan sizlere göstermiş olalım…

Analizimize eklediğimiz yapı ile devam edelim. Yapı minör bazda çalışan bir düşen trend olarak karşımıza çıkıyor. Fiyat bandının trende nizami uyuşunu görüyorsunuz. Anlık olarak Dogecoin fiyatı bu trendde bulunuyor. Yine yukarıda bahsettiğimiz direnç seviyesine bir yükseliş bekliyorsak öncelikle bu düşen trend kırılmalı. Direnç seviyesinin seviyesi $0.18 olarak gözüküyor. Olası bir kırılımda fiyat tekrardan majör direnç hatlarını test etmek isteyecektir. Eğer o bölgeler kırılırsa ise DOGE eski ATH seviyesine kadar bir yükseliş trendi oluşturabilir.

Bitcoin ve genel piyasa yapısı fiyat için oldukça kritik öneme sahiptirler.

Dogecoin (DOGE) Destek ve Dirençler

Güçlü Direnç $0.31 – $0.28
Güçlü Direnç $0.18
Güçlü Destek $0.16
0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook