SHIBA INU (SHIB) Yorum Analizi: Hedef, Yükseliş, Fiyat Beklentileri

analiz-11

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

SHIBA INU (SHIB) yorum analizimizle birlikte, SHIB Coin hedef seviyeleri, yükseliş ve fiyat beklentilerini inceleyeceğiz. Analizimiz kısa ve orta vadeli grafikler ile aktarılırken, SHIB için önemli destek ve dirençleri de kapsamaktadır. İşte SHIBA yorum analizimizin detayları…

Genel kripto para piyasası lider kripto para birimi Bitcoin’in sert düşüş yaşaması ile negatif seyretmeye devam ediyor. Çoğu altcoin için %30’dan fazla düşüşler gözlemlenirken SHIBA INU için devam eden düşüş trendinin bu sert düşüşle birlikte derinleşmediği gözlemleniyor. SHIB için hedef seviyelerin nereler olabileceğini teknik ve fiyat yorum analizi ile birlikte inceleyelim.

SHBA INU Yorum Analizi ve Kısa Vadeli Fiyat Hareketi

SHIB-12.06-1

SHIBA INU yorum analizi ile birlikte SHIBA coinin kısa vadedeki fiyat beklentilerine, potansiyel fiyat hareketlerine değineceğiz. Yukarıda gördüğünüz kısa vadeli 4 saatlik grafikte, SHIB fiyatının ekim ayının sonlarından beridir bir düşüş trendinde olduğu gözlemlenmektedir. Altcoin ekim ayında sert yükselişler yaşamasının ardından düşüş trendine girdi. Ancak boğalar satış baskısını tekrardan arttıramayarak yeni yükselişleri başlatamadılar. Altcoin 29 kasımda düşen trendini kırarak %30’luk bir yükseliş yaşadı. Ancak bu yükseliş pek sürmedi ve altcoin yorum analizimize başladığımız sırada düşen trendin altında 0.000034 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

SHIB için aşağı yönlü fiyat hareketlerinin devam etmesi halinde ilk hedef seviye 0.0000325 dolar seviyeleri olacaktır. Bu destek seviyesinin altında istikrarlı fiyat hareketlerinin sağlanması halinde ise 0.000029 dolar seviyelerine kadar bir düşüşün gerçekleşmesi muhtemel olacaktır.

SHIBA INU için boğaların alım baskısını arttırması halinde uzun süredir devam eden belirgin düşüş trendinin sonlanması muhtemel olacaktır. Altcoin için yukarı yönlü fiyat hareketlerinde ilk hedef seviye 0.00037 dolar direnç seviyesi olacaktır. Bu direnç seviyesinin aşılması halinde ise 0.000045 dolar seviyelerine kadar bir yükseliş gerçekleşebilir.

SHIBA Coin Hedef Fiyatı ve Yükseliş Beklentileri

SHIB-12.06-2

SHIBA INU (SHIB) teknik analizimizle birlikte, SHIB INU’nın potansiyel hedefleri ve yükseliş beklentilerini ele alacağız. Yukarıda gördüğünüz 4 saatlik grafikte, SHIB fiyatının negatif seyrine devam ettiği gözlemlenmektedir.

Göreceli Güç Endeksi yarım çizgi altında yatay seyrediyor. RSI’ın yukarı yönlü seyredip yarım çizginin üzerine çıkmasıyla birlikte altcoin için yeni yükselişlerin başlaması muhtemel olacaktır. Ek olarak MACD histogramında kısalan kırmızı sinyal çubukları gözlemleniyor. Bu da altcoin için momentumda toparlanmaların olduğunu göstermektedir.

SHIB Destek ve Dirençler

Önemli Destek Seviyesi

Önemli Direnç Seviyesi

0.000032

0.000037

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook