DOGE Fiyat Analizi: DOGE İçin Hedefler Ne Kadar Gerçekçi?

dogecoin-freshblue-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

DOGE geçtiğimiz yıl içinde piyasanın en iyi 10 kripto para biriminden birine şaka olmaktan evrildi. Birçok destekçi için artık bir mem-coin değildi. Bunun yerine, onlar için yatırıma değer bir varlık olarak görünüyordu.

Her ne olursa olsun, altcoin’in son zamanlarda iyi performansı olduğu göz ardı edilemez.

DOGE Tutan Adres Sayısı Dikkat Çekici

Son zamanlarda olan bir anormallik dışında iyi gidiyor. Aslında, aynı şey piyasa üzerinde de önemli bir etkiye sahip olabilir.

doge-08.21-4

Dogecoin miktarı 3 adreste az olmayan bir miktarda bulunuyor. Bu en iyi 3 atıl adres arasında, 7.8 milyardan fazla DOGE 3 yılı aşkın süredir hareketsiz duruyor. Bu varlık 2,23 milyar doların üzerinde bir değere sahip. Ek olarak bu miktar Dogecoin’in toplam arzının yaklaşık %6’ını oluşturuyor. En iyi 10 atıl adresin elindeki toplam arz miktarı ise 3,29 milyar dolara değerinde.

DOGE, nisan ayında kritik bir ralli ve mayıs ayında bir çöküş kaydetti. Geçen ay güçlü bir ralli daha görerek altcoini fiyat listelerinde %85 yukarı itti. Yine de hareketsiz adreslerdeki altcoinler harekete geçirilmediler.

DOGE’yi tuttukları ortalama süre 3.5 yıla kadar çıkıyor. Sorun şu ki, eğer cüzdanlarını boşaltmaya karar verirlerse, DOGE’nin fiyatı da düşer.

doge-08.21-3

Dogecoin Hala Yatırıma Değer mi?

Altcoin için orta vadeli yatırımcı cüzdan sayısı artış yaşadı. Bu sayı yaklaşık son bir yılda 1,5 milyon adres arttı. Ortalama tutma sürelerinin ise yaklaşık 3 ay olduğu biliniyor. Ve şu anda, bu yatırımcılar DOGE’lerini satmak için hareket ediyor gibi görünüyor.

2 gün önce Dogecoin fiyat listelerinde %12 düştü. Yazım sırasında, piyasa emri derinliği satışın satın almaya göre öncelikli olduğunu gösteriyordu. Ek olarak satış emirleri, 70 milyon DOGE artışla satın alma emirlerinden daha yüksekti.

Ancak, DOGE tarafından belirtilen yüksek yatırım getirisi nedeniyle, bunun yerine daha fazla yatırımcı çekebilir. Dogecoin’in yatırım getirisi artık Bitcoin ve Ethereum‘dan daha yüksek .

doge-08.21-2

Dahası, MVRV oranı (2.25) üzerindeki güçlü bir değer, Dogecoin’in logosunu giyen Watford FC haberleriyle birlikte, yatırımcıların dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Altcoin yazım sırasında 0.322 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Dogecoin, Bitcoin‘in bir aydır süren istikrarlı fiyat artışı ile yaklaşık olarak %120’lik bir artış kaydetti. Doge için ilk destek seviyesi 0.29 dolar seviyesinde bulunuyor. Ek olarak ilk direnç seviyesi ise 0.35 dolar seviyesinde bulunuyor.

doge-08.21-1

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster