Decentraland (MANA) Coin Potansiyel Yükseliş Hareketi

Mana-coin-fiyat-beklentisi

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Metaverse evreninin popüler kripto para birimleri arasında yer alan Decentraland (MANA) 1 günlük grafiğinde oluşturduğu trend değişimi için kritik bir nokta olan 3.12 dolar bandına testini gerçekleştirmeye çok yakın. 3.12 dolar üzerinde saatlik kapanış yapması durumunda düşen trendinin bitmiş olabileceğinin sinyallerini veriyor. Teknik grafik üzerinde 2.90 ve 2.88$ destekleri kırılması durumunda satış baskısının hızlanacağını söyleyebiliriz. Kısa ve orta vade yatırım stratejileri ile hareket ediyorsanız, 2.90$ seviyesinin altındaki destek seviyeleri kademeli alım yapılabilecek desteklerdir. MANA yükseliş trendini resmen onaylaması durumunda 4.32$ direncine kadar bir yükseliş gözlenebilir.

Mana-fiyat-beklentisi
MANA/USDT 1 Günlük Grafik

Decentraland (MANA) Coin Potansiyel Hedefleri

Decentraland (MANA) fiyat hareketi, grafikte üzerinde de göründüğü üzere düşen trendin üzerinde mum kapatma hedefiyle minör trend değişikliğini onaylamaya çalışıyor ve günlük grafikte üst direnç bölgelerini hedef göstermeye başladı. Bitcoin fiyatındaki sıkışma sebebiyle yön tayini konusunda tarafsız sinyaller üreten osilatörler, geçtiğimiz birkaç günlük görünümleri baz alarak pozitif ışık yakmaya başladı.

MANA/USDT grafiğini incelediğimizde MANA/USDT analizini hazırlarken 3.05 dolar seviyelerindeki fiyat istikrarını sürdürüyor. Kanalın alt bacağını test etmeden 2 kere trendi bozma girişimi son bulmuş gözükse de MANA için yükseliş senaryosu, grafikteki destek bölgesinden aşağı yönlü mum kapanışı vermediği sürece geçerliliğini koruyacaktır. Bu noktada trendi kırıp yükseliş trend kanalı oluşturmak istenirse, 3.88 dolar seviyeleri MANA fiyatı için güçlü direnç potansiyeli taşıyor.

MANA Yükseliş Onayı İçin Gerekli Bölgeler

Decentraland (MANA) fiyatı mevcut trendini onaylayıp yeni yükselen trendini oluşturmaya 0.040 seviyesi üzerindeki güçlü kapanışının ardından başlayacak.

Grafiğimizde de bahsettiğimiz üzere;

  • Güçlü Direnç Bölgeleri 3.88– 4.30
  • Güçlü Destek Bölgeleri 2.88– 2.72
4 1 Oy
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook