CRV Yükselen Trendde İşlem Görüyor!

Yükseliş trendinde işlem gören CRV için destek ve direnç seviyelerini inceleyelim.
analiz-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

CRV Haftalık Grafik Yorumu

CRV-04.25-1

Geniş bir çerçevede bakıldığında yükseliş trendinde işlem gören CRV, geçen haftalarda destekten tepki almayı başardı.

Ancak haftalık grafikte hala MA20’nin altında işlem görmesi düşüşün devam edeceği anlamına gelebilir. Yükseliş trendine sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için ilk olarak bu bahsedilen 3,2 dolardaki direnci kırması gerekiyor.

RSI yaklaşık 47 seviyesinde bulunuyor. Bu da düşüşün yaşanması durumunda önünde fazla bir alan olmadığı için tepki almasının muhtemel olduğu anlamına geliyor. Bu göstergenin aşırı satım seviyesine yakın olması yükseliş trendini destekler nitelikte.

MACD göstergesinde kaydedilen kesişim sonrasında düşüş gerçekleşti. Ardından negatif bölgeye giren MACD, tekrar kesişim yaşamak üzere görünüyor. Bu bölgede yaşanacak kesişim ve turuncu çizginin mavi çizgiyi üstten kesmesi, yükselişin başlayacağı anlamına gelebilir.

Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

CRV-04.25-2

Önemli destek seviyesine yakınlaşan CRV, bu 2,4 dolardaki desteğinden tepki alamazsa düşüş şiddetlenebilir. Bunun sonucunda 1,8 dolara kadar gerilemesi mümkün görünüyor.

Bu seviyede de tutunamazsa 1,2 dolar seviyelerine kadar da düşüş kaydedebilir.

Olası yükseliş senaryosunda ise ilk olarak 3 dolar direncini kırması gerekiyor. Bu seviyeden sonra 3,5 dolarda da direnci bulunuyor.

Bu seviyenin destek olarak doğrulanması sonucunda 4,1 dolardaki direncini test etmek isteyecektir.

Boğaların güç kazanması durumunda ise kolaylıkla 5 dolar seviyelerine ulaşabilir. Ayrıca 6,8 dolardaki direncini kırması sonucunda uzun süreli bir yükseliş yaşanması muhtemel olabilir.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster