Diğer
  Ana SayfaKripto Para AnalizleriCosmos (ATOM) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

  Cosmos (ATOM) Kritik Seviyede İşlem Görüyor!

  -

  ATOM Destekte Tutunabilecek mi?

  ATOM-04.24-1

  Şu anda oldukça kritik olan destek seviyesinde işlem gören ATOM, bu seviyeden yukarı yönlü tepki alabilirse dirence kadar ilerlemek isteyecektir.

  Günlük grafikte MA200’ün altında işlem gördüğü için düşüş trendi güçlenebilir. Ancak yükseliş senaryosu gerçekleşirse 30,3 dolarda bulunan direnci kırdıktan sonra trendi yukarı yönlü çevirebilir.

  MACD kesişim gerçekleştirdikten sonra düşüş kaydetti. Şu anda negatif bölgede bulunduğu için burada gerçekleşecek kesişim yükselişi tetikleyebilir.

  RSI ise yaklaşık 35 seviyesinde bulunuyor. Bu da aşırı satım bölgesinde olduğu anlamına geliyor. Aşırı satım bölgesine genellikte yukarı yönlü sert bir tepki alması muhtemel görünüyor.

  Ek olarak mor dikdörtgen ile gösterilen 33,5 dolar seviyesindeki direnç alanını kırmak isteyeceği için boğaların büyük alım baskısı oluşturması gerekiyor.

  Destek ve Direnç Seviyeleri Nereler?

  ATOM-04.24-2

  Şu anda oldukça önemli olan 21,4 dolarda bulunan desteğine doğru ilerliyor. Bu seviyeden tepki alamadığı durumda 18 dolar seviyesine kadar gerileyebilir.

  Ayıların güç kazanması durumunda ise 13 dolarda da desteği bulunuyor.

  Olası yükseliş senaryosunda ise ilk olarak 25 dolardaki direncine ulaşmak isteyecektir. Bu seviyenin kırılımı sonrasında 28,3 dolara ulaşabilir.

  Ayrıca 31 dolardaki direncini kırdıktan sonra destek olarak doğrulayabilirse 33,7 dolardaki direncini test edebilir.

  Bu seviyeler aşıldıktan sonra 37,5 dolar ve 44,7 dolar seviyelerinde de direnci bulunuyor.

  Son dakika kripto para gelişmelerinden haberdar olmak için Twitter hesabımızın ve Telegram kanalımızın bildirimini açmayı unutmayın.
  Basri Caneri
  Basri Caneri
  Basri Caneri, 25 yaşında Selçuk Üniversitesi'nde okuyor. Kripto paralar ile uzun yıllardır ilgilenen Caneri, 1 yılı aşkın süredir aktif olarak haber takibi yapıp, teknik analiz içerikleri üretmektedir. Şimdilerde ise Coin Otağ bünyesinde yatırımcılarla buluşmaya devam etmektedir.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  SON HABERLER

  Bitcoin Yatırımcıları Endişelenmeli mi? FED’in Faiz Toplantısı Yaklaşıyor!

  Bitcoin fiyatı 27 bin doların altında işlem görmeye devam ederken, ABD'deki kritik ekonomik veriler yaklaşıyor!

  Ethereum Fiyatında Düşüş Devam Edecek mi? Kritik Destek ve Direnç Seviyeleri

  Ethereum fiyatı, 1.900 dolar direncinden aşağı yönlü hareket ediyor. ETH, 1.800 dolar desteğinin net bir şekilde altına düşerse ciddi bir düşüş yaşayabilir.

  Bitcoin Fiyatında 27 Bin Dolar Üzerine Dönüş için Gereken Şartlar Nedir?

  Bitcoin fiyatı 27.400 dolar direncinden aşağı doğru düzeltme yapıyor. BTC, 26.600 dolar direnç bölgesini aşmayı başarabilirse yeni bir yükselişe başlayabilir.

  Ethereum Fiyat Analizi! Kritik Bölgeye Yaklaşıyor!

  Ethereum'un fiyat grafiğini incelediğimizde, düşüş trendi içerisinde olduğu ve 1830$ desteğine doğru bir düşüş yaşadığı gözlemlenmektedir. ETH'nin fiyatı, belirtilen destek aralığından dönüş sağladığı takdirde yükseliş hareketini sürdürebilir.
  - Sponsorlu -

  Güncel Haberler