Ana SayfaKripto Para AnalizleriCurve (CRV) Destek Bölgesinden Tepki Aldı! 30 Eylül 2022

Curve (CRV) Destek Bölgesinden Tepki Aldı! 30 Eylül 2022

-

Destek bölgesinden tepki alan CRV için kısa ve orta vadeli analizler yaptık. Dilerseniz bu analizlere daha yakından bakalım.

Curve 2 Saatlik Grafik Analizi

Curvecoin

Anlık olarak 0.941 dolardan işlem gören CRV coin destek bölgesi olan 0.920 dolardan tepki almışa benziyor. Bu tepki henüz güçlü bir hacim ile onaylanabilmiş değil. Ancak bizim için güçlü destek olan 0.920 dolardan tepki alması bir sonraki direnci hedeflememizi sağlayacaktır. Hedefimiz güncellenerek 1.005 dolar olmuştur bu bölgeye kadar gelen yükselişin ardından güç toplamak isteyecektir. Bu neden ile bu seviyeden geri çekilmeler görebiliriz. (bknz: Retest Nedir?)

Bir diğer ihtimal ise 0.920 doların aşağı yönlü kırılması olacaktır. Bu seviyenin kırılması ufak çaplı bir negatiflik yaratabilir. Bu nedenle 0.875 dolara kadar bir çekilme görülebilir. Ancak yinede bu seviyeden toparlanmasını bekleriz.

CRV Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri 0.920 0.875
Direnç Seviyeleri 1.005 1.065

Curve 4 Saatlik Grafik Analizi

Curvecoin2

Orta vadede benzer yapılar ile karşılaştığımız Curve coin destek noktasından alınan tepkinin güzel bir yapı işlediğini görmekteyiz. Bu yapıdan ötürü hedefimiz direnç noktasını göstermektedir. Direnç noktası olarak belirlenen 1.005 dolara kadar bir yükseliş gelecektir. Ardından tekrar destek (bknz: Destek ve Direnç Nedir?) bölgesine çekilmeler yaşanabilir. Ancak direncimizin 1.005 doların kırılması bizlere sırası ile 1.065 ve 1.140 doların kapılarını açacaktır.

Bir diğer ihtimal de gözden geçirildiği zaman 0.920 doların kırılması bizlere 0.875 doları getirecektir. Bu seviyenin her ne kadar kırılmasını beklemesek de 4 saatlik mum kapanışı sonrası 0.767 dolara kadar bir düşüş gelecektir.

CRV Destek ve Direnç Seviyeleri

Destek Seviyeleri  0.920 0.875 0.767
Direnç Seviyeleri 1.005 1.065 1.140
Bilal Tekmil
Bilal Tekmil
Düzce Üniversitesi Endüstri mühendisliği bölümünde eğitim görmekte olan Bilal Tekmil blokchain teknolojisine olan ilgi ve bilgisini Coin Otağ kullanıcıları ile paylaşıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Nijeryalılar Gerçekten Bitcoin’i 34.000 Dolara mı Alıyor?

Nijerya'da yerlilerin Bitcoin'i 34 bin dolara aldığı haberi ne kadar doğru? Nijeryalılar gerçekten Bitcoin'i bu kadar yüksek primle mi alıyor?

Stabil Kripto Paraların Dolaşımdaki Arzı, Bitcoin Fiyatına Etki Ediyor!

Sabit kripto paraların dolaşımdaki arzı ile kripto para birimlerinin fiyatları arasında ciddi bir korelasyon varmış gibi görünüyor. İşte detaylar!

Yearn Finance’nin Eski Kurucusu “Hayır, DeFi Ölmedi” Dedi!

DeFi protokolü olan Yearn Finance'in eski kurucusu Andre Cronje, diğer insanların aksine DeFi'nin ölmediğini düşünüyor. İşte o sebepler.

FED Faiz’e Saatler Kala, Ünlü Big Short Yatırımcısı Bitcoin için SAT Diyor!

Big Short yatırımcısı, FED faizine saatler kala "SAT" diye tweet attı! Bu ne anlama geliyor? Efsane trader ne demek istiyor? İşte detaylar...

Güncel Analizler