Coinbase CEO’sundan Dogecoin Ortağına Sert Çıkış!

Coinbase'in Dev Adımı!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Kısa süre öncesinde hem Dogecoin hakkında hem de kripto paralar hakkında eleştirilerde bulunan Jackson Palmer Coinbase CEO’su tarafından eleştirildi!

Kripto Paralar Özgürlük İçin Alternatiftir!

Kripto Paralar Özgürlük İçin Alternatiftir Açıklaması!
Kripto Paralar Özgürlük İçin Alternatiftir Açıklaması!

Dünyanın en büyük borsaları arasında yer alan Coinbase borsasının CEO’su Brian Armstrong yaptığı açıklamalarda kripto paraların daha fazla özgürlük isteyen insanlar için alternatif olduğunu savundu. Ayrıca hükümetlerin çözümlerinin genellikle yetersiz olduğunu söyleyerek verimsiz olarak adlandırdı. Geleneksel yatırım araçlarının küçük yatırımcılar için genel olarak fırsat eksikliği yarattığından bahsetti. Jackson Palmer’in kripto paraların merkeziyetsiz olmadığını iddia etmesinin üzerine Brian Armstrong Bitcoin ve kripto paraların geleneksel yatırımların aksine herhangi bir finansal otorite tarafından kontrol edilmeden yatırım yapmaya olanak verdiğini söyledi.

Bitcoin Bir Fırsat Eşitliğidir Söylemi!

Bitcoin Fırsat Eşitliği Sağlıyor Mu?
Bitcoin Fırsat Eşitliği Sağlıyor Mu?

Armstrong açıklamalarına Bitcoin bir fırsat eşitliğidir herkes için bir birikim olanağı sunar diyerek devam etti. Kripto paranın servet eşitsizliğini çözmek ya da herkes için aynı sonucu ortaya çıkarmak için çalıştığını ekledi. Armstrong, Dogecoin kurucu ortaklarından olan Palmer’in açıklamalarına katılmadığını belirtti. Palmer 2018 yılında da Bitcoin ve kripto paraların belirli bir doygunluğa ulaştığını ve değerinin 0’a yakın olduğunu söylemişti. Armstrong ise bu tarz açıklamaların önemli olmadığını belirtti. Dogecoin bu yılın ikinci çeyreğinde en çok kazandıran kripto para olsa da analistlerin büyük bir kısmı onun altı boş bir proje olduğuna inanıyor.

Kripto Paradan Şikayetçi İnsanlar Geleneksel Finansın Keyfini Çıkarabilir!

Coinbase CEO'su Brian Armstrong
Coinbase CEO’su Brian Armstrong

Armstrong yaptığı açıklamalarda kripto paralardan rahatsız olan insanların geleneksel finansın bozuk olduğunun fakrında olduğunu ancak işlerine gelmediğini belirtti. Resmen geleneksel finans savunucularını karşısına alan Armstrong geleceğin kripto paralarda olduğunu belirterek Dogecoin kurucu ortağı Jackson Palmer’a tepki gösterdi. Devletlerin düzenlemelerinin ve kısıtlamalarında işe yaramayacağını savundu. Kripto paraların engellenmesine yönelik çıkan yasaların ve kararlarında yeterli olmadığını ve engelleyemeyeceklerini savundu.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook