CHZ Analizi! Chiliz Daha Güçlü Mü Duruyor?

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Popüler altcoin özellikle futbol dünyasında oldukça seviliyor. Düşüşlerde sağlam durmayı başarmış gibi görünen CHZ analizi ile karşınızdayız!

CHZ Yıkılmıyor!

Chiliz Temel Anlamda Sağlam Bir Kripto Para Mı?
Chiliz Temel Anlamda Sağlam Bir Kripto Para Mı?

Chiliz coin elbet de Bitcoin etkisi ile geri çekilme yaşadı. Ancak diğer altcoinlere kıyasla çok daha sağlam bir duruş sergilediği ortada. Bir aydan daha uzun bir süredir yatay ilerleyen Chiliz zaman zaman düşüşler yaşamış ve zaman zaman direnç seviyelerini kırmayı denemiştir. Ancak genel olarak piyasa çöküşlerinden pek fazla etkilenmemiş gibi gözüküyor. Elbet de CHZ iki gün içerisinde yüzde 10’dan fazla değer kaybetti ve bu küçümsenecek bir oran değil. Ancak piyasada yüzde 40 yüzde 50 oranında düşüşler görünce kötünün iyisi demek gerekiyor.

CHZ Destek Seviyesi!

Chiliz Coin Destek Seviyesi!
Chiliz Coin Destek Seviyesi!

CHZ coin uzun bir süre 0,23 Cent seviyelerinde tutunmayı başardı. Son düşüşün ardından bu seviyede daha fazla tutunamayıp bir alt desteği olan 0,21300 Cent seviyelerine geriledi. Yazının yazıldığı an itibari ile 0,20760 Cent seviyesinde. CHZ günlük grafikte seviyeyi kaybetmesi durumunda Mayıs ayından beri tutunmayı sürdürdüğü destek seviyesini kaybetmiş olacak. Seviyenin kaybı halinde 0,16 Cent desteğine kadar gerileyebilir. Mart Ayında hızlı bir yükseliş yaşayan Chilizin fazla hızlı yükselmesi, düşerken kendisini tutabilecek çok güçlü desteklerin olmadığını gösteriyor.

CHZ Direnç Seviyesi!

Chz Coin Direnç Seviyesi
Chz Coin Direnç Seviyesi

Öncelikle Chiliz’in eski destek bölgesi olan 0,23 Cent seviyelerini geri kazanması gerekiyor. Ardından 0,26 Cent seviyesini test etmesi bekleniyor. Ardından 0,33 Cent seviyesinde güçlü ve uzun süredir kıramadığı bir desteği bulunuyor. Chiliz bu kritik seviyeyi 20 Mayıs tarihinden beri deniyor. Ancak yeteri kadar güçlü bir çıkış yakalayamayan Chiliz bu direnç seviyesini kıramıyor. Chiliz temel anlamda bir çok yatırımcının projesine güvendiği bir kripto para. Özellikle futbol severlerin taraftar tokenleri alıp satarken kullandığı bir dijital para. Şimdilik Bitcoin’in bir karar vermesi beklenmediği taktirde diğer kripto paralar gibi Chiliz’de yönü tam olarak belli olmayan bir ürün gibi duruyor.

Feragatname: Analiz bulguları yalnızca yazarın görüşleridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır. Doğacak kayıp ya da kazançlardan Coin Otağ veya yazar sorumlu değildir. Hiçbir yazı kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook