Chiliz (CHZ) Fiyat Analizi: Yeni Anlaşmalar Devam Ediyor!

chz-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Düşüşten önce bizlere hızlı bir çıkış filmi izleten Chiliz, daha sonra akümüle sürecine girmişti. Fakat akümüle sürecindeyken Bitcoin’in düşüşünden nasibini alarak fiyatını 0.20 seviyelerine kadar çekmişti. Güncel olarak 0.37 seviyelerinde dolaşan CHZ gelecek zamanda bizlere hangi seviyeleri gösterecek?

CHZ Güzel Bir Direncin Üzerine Çıktı!

CHZ dün gün kapanışı sırasında daha önce dört kere deneyip kıramadığı direnci kırdı. 0.36 seviyelerine kendini atarak devamında 0.385 seviyelerine kadar ilerlemiş daha sonra o fiyattan tekrar gerilemişti. Gün içerisinde kırdığı direncin üzerinde gezinen CHZ için hala tehlike geçmiş değil. Çünkü fiyatın bu seviye üzerine çıktıktan sonra kalıcılığını sağlaması gerekiyor. BTC tarafından gelecek olumsuz bir hareket ile tekrardan aşağıdaki destek seviyelerine çekilme ihtimali sürüyor.

Olası bir geri çekilme esnasında destek olarak görülebilecek seviyeler aşağıdaki grafikte verilmiştir. Grafikte verilmiş olan bu destek ve direnç seviyeleri alım satım hedefi değil bilgi amaçlıdır. CHZ’nin günlük grafiğine bakıldığında 50, 100 ve 200 MA değerlerinin üzerinde olduğu görünmekte. Bu yüzden CHZ hem MA değerlerinin hem de kırmış olduğu direnç üzerinde kalıcılık sağladığı sürece yukarı gitmek isteyecektir.

CHZUSDT

CHZ günlük grafiğini indikatörlerle değerlendirdiğimizde RSI ve Stokastik RSI indikatörlerinin aşırı şekilde şiştiği görülüyor. RSI seviyelerinin bu kadar yüksek değerlerde dolaşması teknik açıdan bakıldığında yatırımcılarını tedirgin ediyor. Gelecek zamanda neler yapacağını hep birlikte göreceğiz.

 

CHZUSDT_2021-08-13_17-24-49

Fiyatlanmasının Sebebi NBA Takımları Mı?

Birçok spor dalında kendini gösteren CHZ, Basketbol kategorisinde de ünlü takımlarla anlaşma sağlıyor. Daha önceden bazı basketbol takımlarıyla anlaşmalar sağlayan CHZ, socios.com sitesinde 7 günde 7 NBA takımıyla anlaşmalarını açıklayacağını söyledi. Yazının yazıldığı zaman 7. günün, 2. gününde olmamızdan dolayı şuana kadar 2 NBA takımı açıklandı. Bunlardan birincisi Sacramento Kings ikincisi ise Orlando Magic oldu.

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber Chiliz  grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler cüzdanınızda CHZ’ye yer veriyor musunuz? CHZ’nin yapmış olduğu anlaşmalar gelecek dönemlere yönelik fiyata nasıl etki edecektir? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster