Charles Hoskinson Bitcoin Yükseliş Eğilimi Sonucu, Fiyatını 100 Bin Dolara Taşıyacak!

v2_large_5496bcac19d1778a54301c64d4ac368901e76753
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Charles Hoskinson Bitcoin Yorumu
Charles Hoskinson Bitcoin Yorumu

Lider kripto para birimi Bitcoin Yükseliş eğilimine her ne kadar geçmek istesede, Çin’den gelen olumsuz açıklama ve madencilerin elindeki Bitcoin’leri satmasının ardından büyük bir düşüş yaşadı ve 7000 dolar seviyelerine kadar geriledi.

Cardano kurucusu Charles Hoskinson ise; piyasada son zamanlarda yaşanan bu düşüşün gelip geçeceğini ve Bitcoin fiyatının gelecekte tekrar yükseleceğini düşünüyor.

Zaman İçerisinde Bitcoin Yükseliş ‘e Geçecek

Charles Hoskinson kendi şahsi Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımında Bitcoin’in geleceği hakkında iyimser bir yorumda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde yaşanan FUD’a ve manipülasyonlara karşı vurgu yapan Hoskinson bunların zaman içerisinde sona ereceğini ve Bitcoin yükseliş eğiliminin tekrardan piyasaya hakim olacağını belirtiyor.

Hoskinson’un görüşlerine baktığımızda Bitcoin’in büyümeye devam edeceğine ve hiç olmadığı kadar yüksek seviyelere çıkacağına inandığını görüyoruz. Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımda Lider Kripto para birimi Bitcoin fiyatının yeniden 10 bin dolara çıkmakla kalmayacak, 100 bin dolar seviyelerini de görecek.

Charles Hoskinson Bitcoin Yükselişe Geçemezse, Cardano da Başaramaz!

IOHK’un CEO’su Charles Hoskinson; Bitcoin’in ölçeklenebilirlik sorununu ortadan kaldıracak tamamen merkeziyetsiz bir ekosistem kurma konusunda yıllardan beri çalışmakta ve çeşitli ürünler ortaya koymakta. Hoskinson, yakın zamanda Anthony Pompliano ile yaptığı bir podcast yayınında, hem bu konuya hem de Bitcoin ve Cardano arasındaki ilişkiye değindi.

”Bitcoin kör, sağır ve aptaldır. Bu tasarım itibariyle böyle oldu. Merkeziyetsizlik gerçeğini ve merkeziyetsizlik rüyanı bunu merkezi hale getirerek çözemezsin. Üzgünüm bu ciddi anlamda yetersiz bir düşünce ve eylem.”

Küresel piyasanın yavaş yavaş kripto para birimlerine doğru yöneldiğini ifade eden ünlü isim; küresel piyasanın önde gelen isimlerinin yakında doğru kararlar almaya başlayacağını vurguladı. Ülkelerin böyle bir durumda iş ve sonuç olarak küresel piyasada söz hakkını kaybedeceğini vurgulayan Hoskinson, eninde sonunda kripto paralara giriş yapılacağını da belirtti.

Blocktream’in çabalarının Bitcoin’i daha kullanışlı yapmak ve Lightning Network’ü geliştirmek adına atıldığını da sözlerine ekleyen Hoskinson, bunun göz ardı edilmemesi gereken bir firma ve efor olduğunu da kaydetti. Bunun yanı sıra Cardano bir zamanlar top 10’un değişmez bir kripto parası iken artık 12. sırada yer alıyor ve düşüş devam edecek gibi gözükmekte.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Coin Otağ ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!