Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: Çanağı Tamamlamak Üzere!

CHAINLINK-scaled-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Bu içeriğimizde sizlerle beraber Chainlink grafiğini genel olarak inceleyeceğiz. LINK Coin Otağ verilerine göre, 13 sırada ve 28 dolardan fiyatlanmakta. İlk olarak 1 günlük grafiğine daha sonra 4 saatlik grafiğine bakacağız. Bakalım bu zamana kadar neler yapmış.

LINK Grafiği Bizlere Ne Söylüyor?

1 günlük grafiğe genel bir bakış yaptığımızda; LINK, Mayıs aylarında 53 dolar seviyelerine çıkmış ve sert düşüşler yaşamış. Daha sonra düşüşünü 13 dolar seviyelerinden bulduğu alıcılarla tamamlamış. Buradan bulmuş olduğu alıcılarla birlikte güncel olarak 28 dolar fiyatına ulaşmış. Buraya kadar yatırımcılarına yüzde 130’luk bir kar sağlamış. Şimdi ise önünde 33-34 seviyelerinde bulunan güçlü bir direnç gözükmekte. Bu dirence yaklaştığında aynı zamanda çanağı da tamamlamış olacak. Fakat o seviyelere geldiğinde ne kadarlık bir satış ilerledikçe göreceğiz. Grafikte bulunan destek ve direnç çizgileri alım satım noktaları değildir. Sadece grafiği daha iyi anlatabilmek için çizilmiştir.

LINKUSDT

 

Ayrıca LINK’in 1 haftalık grafiğine baktığımızda yükselen bir kanal içerisinde yükseldiğini görmekteyiz. 2019 yılında başlatmış olduğu bu kanalı günümüze kadar bozmadan gelmiş bulunmakta.

LINKUSD_2021-08-17_22-01-19

4 saatlik grafikte RSI değeri ise 50 civarlarında olup; Supertrend indikatörü 15 dolar seviyelerinde al pozisyonuna geçmiş. Bu zamana kadar iz sürerek devam etmiş. Supertrend indikatörünün 4 saatlik grafikte stop seviyesi ise 26 dolar seviyesinde. MACD ise 4 saatlikte, 0 değerinin üzerinde fakat çizgiyi aşağı kesmiş durumda gözüküyor.

Uyarı: Bu yazımızda sizlerle beraber LINK grafiğini inceledik. İçerikte yazmış olduğum bilgiler alım satım hedefi olarak görülmemeli, sadece kendi şahsi fikirlerimi içermektedir. Bu yüzden içerikte yapılan bu analiz herhangi bir yatırım tavsiyesi değildir.

Peki sizler LINK kripto para birimini cüzdanınızda bulunduruyor musunuz? Sizce sıradaki direncin üzerine çıkabilecek mi? Uzun vadede yükselen kanal yapısını devam ettirecek mi? Yorumlarda belirtirseniz seviniriz.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster