ChainLink Fiyat Analizi, LINK Hedefi 30 Dolar Mı?

linkanaliz-1

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

ChainLink son zamanlarda gündemimize oldukça düşmekte, sebepleri ile birlikte inceleyelim.

LINK Fiyatları Ne Olacak?

LINK, geçtiğimiz hafta 17 Ağustos tarihinde 30$ direncini test etmiş ancak başaramayıp geri bir düşüş yaşamıştı. Bu düşüş oldukça sert olmuştu ve yaklaşık olarak 24$ seviyelerine kadar bir gerileme yaşanmıştı. Tabi Bitcoin‘in o tarihler arasında yaşadığı düşüş’ünde bu düşüşte payı var.

19 Ağustos tarihinde tekrardan yükselişe geçen LINK 30$ direncine tekrardan gözlerini dikmiş gözüküyor. Şuan grafiklerimizdeki gidişat 30$ seviyesine tekrardan bir deneme yapacağını gösteriyor.

Peki bu deneme ne kadar etkili olur sorusuna gelecek olursak; daha öncede 30$ seviyelerini test ettiği için bir kere daha 30$ seviyelerini test etmesi halinde direnci paramparça edeceğini düşünüyorum. LINK kendisiyle eş değer gözüken bir çok coinden geride kalmış durumda şuan.

Geleceği çok parlak gözüken bir coin olduğu her ne kadar bilinsede, eş değer coinleri arasında en yavaş yükselen coin diyebiliriz. Lakin bu hareketler ani bir pump’ın haberciside olabilir.

Yukarıda bahsettiğim gibi LINK için en önemli seviye 30$; ki bunuda bir sonraki denemesinde kıracağını düşünüyorum. Ardından hedeflerimiz 35$ ve 42$ seviyeleri ve şunuda belirtmekte fayda var, 30$ seviyemiz kırıldığında bu seviye çok güçlü bir destek olacak gibi duruyor, bu destek ile 30$ altına düşüş yaşama şansını azaltıyor. Yazımı yazdığım sıralarda ChainLink 28,5$ seviyelerinden işlem görmekte.

link-3

Peki LINK Neden Sürekli Gündemde?

LINK, çok büyük şirketler tarafından desteklenen ayrıca büyük ekonomist ve analistler tarafından ‘da geleceği çok parlak gösterilen coinlerimizin başında geliyor. Bu sebepten dolayı insanların ChainLink ‘e karşı güvenleri oldukça yüksek. İleriki zamanlarda daha’ da popüler olması beklenen Altcoinimiz, Şuanda bile en başaralı 15 Coin arasına girebilmekte. Kripto sektörünün genişlemesi ile Popülerliğinin artacağını düşündüğüm coinler arasında gelmekte.

Ayrıca Uzun vadeli yatırımcıların cüzdanlarında bir miktar LINK bulundurabilir. Kısa vadede pek mutlu etmese dahi, uzun vadede yatırımcılarını mutlu ettiği bir gerçek.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster