Cumartesi, Ocak 23, 2021

ChainLink Coin Fiyatı Temel Destek Seviyesini Test Ediyor

ChainLink Coin fiyatı temel destek seviyesini test ediyor. Bir başka push (ittirme) ile uçuşa geçebilir. ChainLink (LINK) 2020 Analizi

 • Kısa vadeli trend: Trend çizgisinden / desteğinden geri döndükten sonra artış
 • Orta vadeli eğilim: Son çalıştırmadan sonra soğuduktan sonra düşüş
 • Uzun vadeli eğilim: Güçlü bir yükseliş trendi önemli bir trend çizgisini kırdı

ChainLink (LINK) fiyatı birkaç gün önce temel destek seviyesini kırdıktan sonra, kilit bir trend çizgisinin üzerine yeni bir üs inşa ediyor. Chainlink (LINK) ile tüm zamanların en yüksekleri (ATH) arasında artık fazla bir şey yok.

İlk önce LINK / BTC 4 saatlik grafiğe gidiyoruz ve ChainLink’in sadece temel çekim bölgesinde tahmin edilebilir bir şekilde destek bulduğunu ve şu anda fiyatta hafif bir fiyat artışında olduğunu görüyoruz.

chainlink fiyat analizi 2020
ChainLink Coin Fiyatı

TradingView tarafından LINK grafiği

Bu hareketin bacakları olup olmayacağını söylemek için henüz çok erken; ancak şu ya da bu şekilde, birkaç gün içinde mevcut yapının üst veya alt kısmının bir testini görmeliyiz. Bu olduğunda, bir çift üst veya altın gücünü değerlendirebilmeli ve daha büyük bir eğilim öngörebilmeliyiz.

Chainlink Coin Fiyatı Yükselişe Geçebilir

Günlük LINK / Dolar grafiğine giderse ChainLink Analizi için ilginç bir şey görürüz. ChainLink fiyatı kısa bir süre önce, aşağıda resmedilen son iki fiyat yüksekliğinden çekilen aşağı yönlü direnç hattından temiz ve berraktı.

chainlink analiz 2020
ChainLink Coin Fiyatı

O zamandan beri, altcoin koparma çizgisini yeniden test etti ve şimdiye kadar neredeyse mükemmel bir yeniden test senaryosu görüyoruz. Alıcılar, altından geçer geçmez fiyatı tekrar çizginin üzerine itmek için geldi. Bu yeniden test geçerliyse, LINK’in yukarı ve önceki yapıdan uzaklaştığını görebiliriz; benzer şekilde, içine geri düşmek muhtemelen hızlı bir selloffa neden olacaktır.

Burada, mevcut çubuk biraz soğumaya ve kemerini yavaşlatmasına rağmen, histogramın hala zemine doğru ilerlediğini not edebiliriz. EMA’lar her halükarda yetişmek için biraz daha zaman harcayabilir.

chainlink ne olacak

LINK’in yerel zirvesindeki bu yarışmadaki büyük miktarlar  birkaç gün önce detaylandırıldı ve aynı sonuçlar hala geçerli. ChainLink bu yapıdan kurtulabilirse, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin önünde duran çok engeli yok.

Daha fazla Bitcoin Haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

CoinOtag‘dan Bitcoin haberleri, Coin Haberleri ve Coin Yorumları başlıklarını takip edebilir, ayrıca Instagram ve Twitter’dan da takip edebilirsiniz!

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler coinotag.com’un görüşlerini yansıtmaz ve finansal tavsiye niteliğinde değildir. Daima kendi araştırmanızı yapın.

 • İlginizi Çekebilir | Kripto Para Fiyatları
 • En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Twitter sayfamıza katılın!

  Devrim Çaçal
  Uluslararası sularda bir kaç yıl kaptan olarak seyir yaptıktan sonra denizde elde ettiği disiplinle yatırım dünyasına yöneldi. Borsaya genç yaşlardan beri ilgi duyan Devrim Çaçal, şimdilerde geleneksel piyasalardan kripto para sektörüne kadar uzanan geniş yelpazede bir çok girişimde bulunuyor ve girişimleri destekliyor. Şimdilerde ise Coinotag.com bünyesinde de yazıları ile yatırımcılara ulaşıyor.

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Güvenle Kripto Para Satın Al

  Hisseler
  StockSymbolPriceChart (24H)
  RTALB.IS₺26.00
  THYAO.IS₺12.89
  KCHOL.IS
  KOC HOLDING
  KCHOL.IS
  KCHOL.IS₺22.02
  ASELS.IS
  ASELSAN
  ASELS.IS
  ASELS.IS₺18.39