Diğer

  Cardano (ADA) ve Diğer Alternatifler! Altcoin Sepeti Nasıl Olmalı?

  Cardano 21 Temmuz’dan bu yana 2.47 dolarlık ATH’ın üzerine tırmanmaya çalışıyor, ancak bunu başaramadı. Aslında, kripto para, yazı yazılırken 2.12 dolardan işlem görüyordu. Piyasanın alt birimlerinin çoğu, Bitcoin’in şüpheli yükselişini takip etti ve geçtiğimiz günlerde yatırımcılarına getiriler getirmeye başladı.

  Bu Altcoinler için Kasıntı bir Yükseliş Mi?

  İlk 35 listesinden birkaç altcoin, pazarın büyük bir çoğunluğundan daha iyi performans göstermeyi başardı. Örneğin Terra’nın (LUNA) değeri son 24 saatte yüzde 31,1 ve Klaytn’ın değeri yüzde 10’un üzerinde değer kazandı. Öte yandan Cardano, değeri 2 doların üzerine çıktığından beri kripto para piyasasının gündemine oturdu. Klaytn coinin hacmi 14 Ağustos’ta zirvesinde (173 milyon) idi. Ancak aynı durum son birkaç gün içinde büyük ölçüde azaldı. Santiment’in verilerine göre, KLAY’ın yazım zamanı hacmi 130,1 milyon olarak gerçekleşti. Cardano’nun hacmi de aynı zaman aralığında 7,96 milyardan 5,3 milyara düştü. LUNA’nın hacmi ilginç bir şekilde 283 milyondan 1,04 milyara bir artışa geçti.

  Cardano

  Temmuz ayının sonlarına doğru KLAY’ın Sharpe Oranı negatif bölgede geziniyordu. Ancak, aynısı olağanüstü bir geri dönüşe tanık oldu ve yazının yazıldığı sırada 7.74 değerine kadar ulaştı. Nitekim, Sharpe Oranı, bir varlığın potansiyel riske göre düzeltilmiş getirilerini vurgular. Bu nedenle, keskinlik oranı ne kadar yüksek olursa, getiriler o kadar iyi olur. Bu metriğin LUNA ve Cardano için okuması sırasıyla 7.85 ve 5.38’de kaldı.

  Cardano İyi Bir Seçim Mi? Sepet Nasıl Olmalı?

  Cardano

  LUNA’nın grafiği ilginç bir eğilim gösteriyor. Fiyatı, arka arkaya dört günden fazla bir süredir 18.07 $ direnç seviyesinin üzerine çıkmaya çalışıyordu, ve sonunda 16 Ağustos’un erken saatlerinde bunu başardı. Ek olarak, ekteki grafikten de görülebileceği gibi, LUNA’nın fiyatı yükselen kanalının üst kanal çizgisinin üzerine çıktı. Yatırımcılar, fiyat yukarıda belirtilen trend çizgisinin üzerine çıktığında genellikle piyasaya yeniden girerler. Bu nedenle, LUNA’nın fiyatının önümüzdeki günlerde daha da artması beklenebilir. KLAY son zamanlarda 1.8 dolarlık direncinin üzerine çıktı ve kapıyı 2.1 dolara açtı. Aslında, coin, yazı yazılırken zaten 1,9 dolardan işlem görüyordu.

  Ancak, yatırımcılar bir alım yapmadan önce düşük hacimleri akıllarında tutmaları gerekir. Şimdi, Cardano söz konusu olduğunda, mevcut 2,1 dolar seviyesi yakın geçmişte güçlü bir direnç gibi gözüküyordu. Cardano, yazı zamanında da aynı bölgede test ediliyordu. Yalnızca bu engeli aşmayı başarırsa, bu, fiyatın Mayıs ayı yüksek seviyelerini yeniden ele geçirmesi beklenebilir. Yatırımcılar söz konusu olduğunda, LUNA şu anda KLAY tarafından takip edilen en çekici seçenek gibi görünüyor. Ancak uzun vadeli yatırımcılar bu aşamada Cardano pazarına girmeyi düşünebilirler.

  DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI! 

  Kripto paralara yatırım yapmak yüksek volatalite riskleri içerir. Bu yazıda yazılan bilgilerin tamamı eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır. Bu paragrafta gördüğünüz hiç bir yazı veya görsel yatırım tavsiyesi içermez. Yatırım danışmanlığı profesyonel şirketler tarafından verilen bir hizmettir.

  En son kripto para haberleri hakkında bilgilendirilmek için Twitter hesabımız ve Telegram kanalımız için bildirimleri açmayı unutmayın.

  HABERLER

  Kripto Piyasası Borsalardaki Yükselişi Takip Ediyor: Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Öncülüğünde Yükseliş

  Kripto piyasası, geleneksel piyasalardaki iyimserlikle birlikte kayda değer bir yükseliş yaşıyor. S&P 500 ile korelasyon, Bitcoin ETF'lerinin rolü ve yükseliş eğilimine işaret eden teknik göstergeler hakkında detaylı bilgi edinin.

  Mt. Gox Ödeme Güncellemeleri: Bitcoin (BTC) ve Gerçek Para Ödemeleri Yakında

  Mt. Gox yetkili kuruluşu, Bitcoin ve gerçek para tazminatları için beklentileri yükselten ödeme takvimini güncelledi. Muhtemel ödeme tutarları, ödeme yöntemleri ve bunun alacaklılar için ne anlama geldiği hakkındaki en son gelişmeleri öğrenin.

  Bitcoin Halving Kripto İlgisini Yeniledi: Uzmanlar Fiyat Etkisi ve Sektör Büyümesi Üzerine Tartışıyor

  Bitcoin halving'in kripto para yatırımlarına bakışı nasıl şekillendirdiğini keşfedin. Olayın BTC fiyatı, sektörün büyümesi ve kod odaklı tasarımın rolü üzerindeki olası etkisine dair uzman görüşleri bu makalede.

  Bitcoin BTC’nin Dalgalanma Serüveni: Yarılanma Etkinliği ve Piyasa Dalgalanmaları Arasında Düşüş ve Yükseliş

  Bitcoin'in fiyatındaki dramatik değişimleri, yarılanma sonrası ve olası piyasa toparlanmaları sürecinde keşfedin.

  Güvenilir Borsa

  - Sponsorlu -ads-1

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?

  Bitcoin Düşüş Hareketini Ne Zaman Bitirecek? Güncel BTC Analizi

  Bitcoin'in güncel teknik grafiği incelendiğinde, 61.200 doların üzerindeki desteğin önemi vurgulanırken, 64.000 dolar direncinin aşılması için saatlik mum kapanışlarına ihtiyaç olduğu belirtiliyor.

  Grayscale Litecoin Alımlarına Devam Ediyor! LTC Yükseliş Trendini Başlatıyor Mu?

  Grayscale'in özellikle Litecoin (LTC) gibi belirli kripto para birimlerine olan yüksek alımları, piyasadaki dengeleri etkileyebilecek önemli bir faktör olarak öne çıkıyor.
  Coin Otağ
  Coin Otağhttps://coinotag.com/
  Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

  Litecoin Yüzde 20 Hedefli Yükselişe Hazırlanıyor Olabilir! Güncel LTC Analizi

  Litecoin yükseliş hareketine devam edecek mi? LTC yatırımcılarını neler bekliyor? Güncel LTC Analizinde hedefler neresi?

  Ethereum Yükseliş Hazırlığında Olabilir! Güncel ETH Analizi

  Ethereum'un günlük grafiği, 2867$ - 2950$ aralığından güçlü alımlarla yükselişini 3100 dolara kadar sürdürmüş durumda. Güncel ETH Analizi

  Bitcoin Yükselişini Başlatıyor Mu? 19 Nisan BTC Analizi

  Bitcoin gece yaptığı düşüş hareketi sonrası, bugün piyasalar yükseliş gerçekleştiriyor. Bitcoin yükselişe devam edecek mi?