Cardano (ADA) Güçlü 1 Dolar Desteğinin Altına Düştü!

cardano-ada-freshblue

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Cardano tarafında şu an itibarıyla majör destek seviyesi altında fiyat hareketleri sergilendiği gözükmekte. Günlük kapanışın bu destek seviyesi altında gerçekleşmesi durumunda yeni dip bölgesi oluşacaktır.

ADA Güçlü Destek Seviyesinin Altında İşlem Görüyor!

Cardano  02.20 1

Günlük grafik incelendiği zaman bir zamandır süregelen düşen trend yapısını görmek mümkün. Düşen trend üzerine çıkılmadığı sürece 1,25 dolar seviyelerinin üzerinde işlem göremeyeceği söylenebilir.

Şu anda altına sarkılmış olan 0,979 majör destek bölgesi altında günlük kapanış gelmesi durumunda ADA fiyatı, düşüşüne devam edebilir. Bu bölge altında geçekleşecek günlük kapanış sonrasında altcoin tekrardan 0,819 dolar seviyelerinde işlem görebilir. Ayıların bu bölgede boğaları baskılaması durumunda aşağı yönlü ivme 0,697 dolar civarlarında durulabilir. Altcoin tarafıında yukarı yönlü yaşanacak yükseliş durumunda ilk direnç bölgesi 1,186 dolar seviyesinde bulunmaktadır. Bu bölge üzerinde boğaların ayıları baskıladığı durumda 1,446 dolar seviyelerine kadar sert bir yükseliş görülebilir. Direncin desteğe dönüşmesi ve altcoinin yukarı yönlü hareketine devam etmek istemesi durumunda 1,664 dolar seviyesi direnç görevi görecektir.

Destek noktaları: 0,979 – 0,819 – 0,697

Direnç noktaları: 1,186 – 1,446 – 1,664

Cardano Tarafında Yeni Dip Bölgeler Beklenebilir!

Cardano  02.20 2

Altcoin tarafında majör destek bölgesi kırılımının gerçekleşmiş olduğunu söylemek mümkün. 4 saatlik grafikte daha yakından geçen bir düşen trend bulunmakta. fiyatın ilk önce beyaz renkli olan kısa vadeli düşen trendi kırması gerekmektedir. Kırılım gerçekleşmediği sürece aşağı yönde hareketine devam edecektir.

Şu anda altcoin majör destek bölgesi olan 0,981 dolar seviyesi altında işlem görmekte. Destek altında 4 saatlik mum kapanışı gelmesi durumunda fiyat yeni dip bölgelere doğru ilerleyebilir. Aşağı ivmenin devamı durumunda 0,864 dolar seviyesi destek görevi görecektir. Ayıların boğaları daha fazla baskılamaları doğrultusunda 0,755 dolar seviyelerine kadar geri çekilme yaşanabilir. Yukarı yönlü fiyat hareketleri doğrultusunda ilk direnç bölgesi 1,027 dolar civarlarında bulunmaktadır. Direncin desteğe dönüşmesi durumunda yukarı yönlü hareket için bir sonraki direnç bölgesi 1,108 dolar seviyesindedir. Bu bölgenin aşılması durumunda altcoin kısa vadeli düşüş trendinden kurtulacağı için 1,2 dolara kadar yükseliş görülebilir.

Destek noktaları: 0,981 – 0,864 – 0,755

Direnç noktaları: 1,027 – 1,108 – 1,2

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Abone Ol
Notify of
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster