Cardano (ADA)’dan Rekor Üstüne Rekor: HODL Sesleri Yükseliyor!

 

Yeni Çıkan Metaverse ve GEM Tokenlerini %10 komisyon indirimiyle buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

Borsanızda sorun yaşıyorsanız buraya tıklayıp kayıt olarak güvenle satın alabilirsiniz!

İlk çeyrekte yüzde 67’lik bir artış gösteren ve hızla yükselen altcoin Cardano (ADA), ikinci çeyrekte eToro Amerika yatırımcıları tarafından en çok tutulan kripto varlığı konumunu elde etti. En iyi kripto para birimi Bitcoin’in talepte yüzde 42’lik bir artışla sabit kalırken, şuan için en üst sırada Cardano bulunuyor.

Bitcoin, Ethereum ve Doge devri bitiyor mu?

ETH topluluğu tarafından en güvenilir altcoin olduğu iddia edilen Ethereum, 2021’de şimdiye kadar yüzde 225 ‘lik bir kazanç sağlamasına rağmen ikinci sırayı bile koruyamadı. Tartışmalı şaka parası ve Elon Musk’ın favorisi olan Dogecoin ikinci sırada yer aldı ve en çok tutulan ikinci para oldu.

Cardano

Cardano İçin eToro Analistinden Açıklama

eToro kripto piyasası analisti, platformlarının madeni para talebinde bir artış gördüğünü aktardı. Simon Peters’ın açıklamalarına göre “Birçok yatırımcının bir madeni paranın yalnızca bir kısmına sahip olabileceği yalnızca Bitcoin ve Ether’e odaklanmak yerine, daha düşük fiyatlı madeni paralara olan talebin arttığını görüyoruz” dedi.

Cardano Daha Ucuz / Daha İyi

Tron (TRX) ve Ethereum Classic (ETC) gibi daha küçük madeni paralar üç ayda bir artış gösterdi. TRX’in 2. çeyrekte dünya çapında varlıkları elinde bulunduran kullanıcılarda yüzde 163 artış gösterdiği yerde, ETC ilk çeyreğe kıyasla yüzde 151 artış gösterdi.

Cardano
2021’in 2. Çeyreğinde en çok biriktirilen coinlerin grafiği Kaynak : eToro

2021 Bizim Yılımız Olacak

eToro Amerika, insanların kriptoya karşı tutumunun giderek daha iyimser hale geldiğine ve yeni yatırımcıların 2021’de kriptoya karşı güven ve itimat toplamaya çalıştıklarına dikkat çekti. Bu, son çeyrekte tutulan kripto varlıklarının sayısında artışa yol açtı özellikle Cardano. Kapsamlı olarak 2021, yenilikçi teknolojinin ve merkezi olmayan pazarların yılı olacak.

Cardano Ada

Cardano Nedir?

Cardano blok zincir şeklinde çalışır ve herhangi bir merkezi yoktur kullanıcıları ve tedarikçileri doğrudan birbirine bağlayan bir kripto para ekosistemidir. Kısacası A noktasından B noktasına herhangi bir aracı olmadan ulaşmanızı sağlar.

Cardano Charles Hoskinson tarafından kurulmuştur. Charles Haskinson bir blockhain geliştiricisidir. Aynı zamanda blockhain teknolojisine ortaklık yapmış olan bu şahıs sadece Cardano ile değil Etherium ile de doğrudan ortaklığı bulunmaktadır. İlk olarak 2013 yılında ortaya çıkan Cardano pek çok kripto ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Özellikle yatırımcılarına sunmuş olduğu yeniliklerden dolayı da işlem hacmi her geçen gün katlanarak artmaktadır ve tavsiye edilen kripto paralardan bir tanesidir. Cardano meraklıları için madenciliğe de olanak tanımaktadır. Cardano madenciliği maaliyetleri bir hayli düşüktür. Bundan dolayı Cardano madenciliği yapan kripto madencilerin sayısı her geçen gün artmaktadır ve artmaya da devam edecektir.

Sen Cardano’nun geleceği hakkında ne düşünüyorsun? Yorumlarda bize belirtmeyi unutma! Yorum yapmak istemiyorsan aşağıda bulunan simgelerden HODL yaptığın veya beğendiğin Coin’i destekleyebilirsin!

 

0 0 Oylar
İçeriği Oyla

Güncel analiz ve haberlerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin, Telegram ve Analiz kanalımıza katılın!

Share on twitter
Twitter
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook