1 Ethereum Classic Kaç TL? | Canlı 1 ETC Fiyatı | Coin Otağ

Ethereum Classic
ETC

1 Ethereum Classic kaç TL? ETC Fiyatı Ne Kadar? Canlı ETC fiyatına ulaşmak ve Ethereum Classic ile ilgili tüm verilere erişebilmek için bu sayfayı okumaya devam edebilirsiniz. Ethereum Classic (ETC) hakkında bilmeniz gereken her şey bu sayfada sizler için listelenmektedir.

1 Ethereum Classic (ETC) Kaç TL 499.10
1 Ethereum Classic (ETC) Kaç Dolar $59.15
1 Ethereum Classic (ETC) Kaç Euro 50.03
1 Ethereum Classic (ETC) Kaç BTC 0.001221฿
Ethereum Classic (ETC) 24 Saatlik Hacim $4,674,409,259
Ethereum Classic (ETC) Dolaşımdaki Arz 129,789,934 ETC
Ethereum Classic (ETC) Toplam Arz 210,700,000 ETC

1 Ethereum Classic fiyatı şu an 499.10 TL ve 1 ETC fiyatı canlı olarak $59.15 Dolar’a tekabul etmektedir. Ethereum Classic fiyatı, 24 saat içerisinde 3.56% oranında değişmiştir.

Güvenle Ethereum Classic Satın Al!

Ethereum Classic (ETC) Piyasa Değeri

Ethereum Classic piyasa değeri $7,673,924,446 dolar etmektedir. Tüm kripto para birimleri arasında $4,674,409,259 seviyelerine ulaşan hacmiyle, kripto para listesinde 28 numaradır. Toplam arzı 210,700,000 ETC olup, dolaşımdaki arzı ise 129,789,934 ETC etmektedir.

Ethereum Classic (ETC) Grafik

  • Zoom
  • Hour
  • Day
  • Week
  • Month
  • Year
  • All Time
  • Type
  • Line Chart
  • Candlestick

Ethereum Classic (ETC) Hesaplama

ETC

Ethereum Classic (ETC) Arbitraj Verileri

Ethereum Classic Markets
#SourcePairVolumePriceChangeUpdated

Yıllara Göre Ethereum Classic Fiyatları, Geçmiş ETC Verileri

* Currency in USD
Historical Price for Ethereum Classic
DateOpenCloseHighLowVolume

Ethereum Classic (ETC) is a hard fork from Ethereum, initially developed as a response from a hack which took US$50 million in Ether from The DAO, an autonomous organization running a crowdfund to build open-source decentralized business models based on the Ethereum. An expressive group within the community aligned to pull off a fork which would roll back the chain to the state it was before the hacks happened, resulting in ETC.

IOHK, the group responsible for Cardano, is also one of the main ayers behind ETC.

Ethereum Classic and Ethereum, today, are similar platforms but with different futures ahead. ETC won't enjoy the same updates of Ethereum, such as the Casper protocol, but can as well be benefited by different enhancements by their new developers.

Tüm kripto para fiyatlarını, en çok kazandıran kripto paraları ve yeni çıkan coinleri görebilmek için Kripto Para Piyasası sayfamıza göz atabilirsiniz.

Abone Ol
Notify of
1 Yorum
Inline Feedbacks
Tüm yorumları göster

gel diyosan gelebilirim ethereum

coinotag-logo

Bitcoin, Ethereum, XRP, Dogecoin gibi kripto paralar için hızlı ve güvenilir son dakika haber, analiz ve coin yorumları.

Risk Açıklaması

Coin Otağ’da yer alan içerikler, yatırım tavsiyesi değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklardır. Bu para birimlerine yatırım yapmadan önce kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Coin Otağ bir yatırım danışmanı değildir. Sorumluluk kişinin kendisine aittir.

Sorumluluk Reddi Beyanı

Reklam, soru ve öneri için: contact@coinotag.com