Ana SayfaHaberCardano (ADA) 4 Aylık Cüzdanlar Harekete Geçiyor, Kimler Nakite Geçiyor?

Cardano (ADA) 4 Aylık Cüzdanlar Harekete Geçiyor, Kimler Nakite Geçiyor?

-

Cardano’nun (ADA) dört aylık holderları harekete geçti, bu orta vadeli yatırımcıların kar elde etmeye çalıştıklarını gösteriyor. ADA’nın fiyatı son 21 günde değerinden yüzde 22’lik bir düşüş yaşadı ve piyasadaki en kötü performans gösteren varlıklardan biri oldu.

Cardano (ADA) Orta Vadeli Yatırımcıları Satış mı Yapıyor?

Bu, kârlılığının yaklaşık yüzde 10’a düşmesine neden oldu. Cardano son haftalarda ivme kazanmaya çalışıyor. Varlığın değeri düşüşe geçti ve spekülatif değerinin eksikliği ana sorun olarak kaldı. Ethereum veya Solana gibi varlıklardan daha fazla spekülatif hacme sahip olamadı.

ITB data Dört aylık Cardano (ADA) cüzdanlarının hareketi, varlığı orta vadeli tutan yatırımcıların şimdi kar elde etmeye çalıştıklarını gösteriyor. Bu, kripto para piyasasında sıkça görülen bir durumdur, çünkü yatırımcılar piyasadaki yüksek volatiliteyi değerlendirmeye çalışırlar. Orta vadeli yatırımcıların satış baskısı, zaten düşen ADA değerine daha fazla baskı yaptı.

Bu, varlığın fiyatının daha da düşmesine neden oldu ve piyasadaki en kötü performans gösteren varlıklardan biri oldu. Spekülatif değerin eksikliği, varlığın herhangi bir yükseliş ivmesi kazanmasını zorlaştırdı ve satış baskısı bu durumu daha da kötüleştirdi.

İlginizi Çekebilir: Ripple CEO’sunun ‘İleriye Gitmenin Tek Yolu’ Olduğuna İnandığı Şey

ADA’nın değerindeki düşüş, genel piyasa değerini de 11,2 milyar dolara düşürdü. Ancak, son zorluklarına rağmen, bazı analistler ADA’nın geleceği hakkında iyimser. Varlık, mevcut trendlerden geride kalmasına rağmen, hâlâ güçlü temeller getiriyor. #Cardano

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Coin Otağ
Coin Otağhttps://coinotag.com/
Hızlı, güvenilir, son dakika bitcoin ve kripto para haberleri! Yatırım tavsiyesi değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bitcoin Likidasyonları, Traderların Dip Öncesinde 30.000 Dolara Vuracağı Umuduyla Kayboluyor

Bitcoin piyasa volatilitesi, yandan ticaretin boğa BTC fiyat tahminlerini yakın vadeli olarak soğutmasıyla sönüyor.

Federal Reserve, Custodia Bank’ı Kınayarak, Kripto Endüstrisini ve Kendisini Tehlikeye Attığını Söylüyor.

Federal Rezerv, Custodia Bank'ın Federal Rezerv Sistemi üyesi olma başvurusunu reddetme nedenlerini detaylandırdı.

Nasdaq, Q2’nin sonuna kadar kripto saklama hizmeti başlatmayı planlıyor.

New York'taki Nasdaq Borsası, Bloomberg'in 24 Mart'ta bildirdiğine göre ikinci çeyreğin sonuna kadar kripto saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Eski Coinbase CTO’su, ABD Dolarının Başarısız Olabileceğini Söyleyip Bitcoin’i Övüyor

Coinbase eski CTO'su Balaji Srinivasan, ABD Doları'nın (USD) çökemeyecek kadar büyük olmadığını ve Bitcoin'in (BTC) küresel rezerv para birimi olarak yerini almasını bekliyor.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler