Ana SayfaKripto Para AnalizleriC98 Coin Yatırımcıları Dikkat! Düşüş Geliyor Mu?

C98 Coin Yatırımcıları Dikkat! Düşüş Geliyor Mu?

-

Bitcoin ve kripto paralarda yükseliş hareketleri devam ederken, bazı altcoinlerde son 2 günde düşüş hareketleri görüldü! Bu coinler arasında C98’de bulunuyor. Yazımızda C98’in önemli destek ve direnç bölgelerini inceledik.

C98 Düşüş Hareketi Mi Başlatacak?

C98 coin grafiğini incelediğimizde, 12 saatlik direnç bölgesinden satış ile karşılaşarak 0.2458$ seviyelerine kadar düşüş yaşadığı görülüyor. C98 yazı sırasında 0.2427$ seviyelerinden hareket ediyor.

C98 coinin önemli destek ve direnç seviyelerini incelediğimizde, günlük destek bölgesine yakın hareket ettiği görülüyor. C98 coinin önemli destek ve dirençleri analiz görselinde belirtildiği şekildedir. (Bknz: Destek ve Direnç Nedir?)

C98 coin, 0.2335$ günlük destek seviyesinin üzerinde kaldığı sürece yükseliş hareketini devam ettirebilir. C98 coin destek bölgesinin altında mum kapanışları yaparsa düşüş hareketine ilk etapta 0.22$ fiyat seviyesine düşebilir.

C98’in Önemli Destek Seviyeleri!

C98 coinin kısa zaman diliminde en yakın destek bölgesi 0.2272$ bölgesinde bulunuyor. C98 düşüş hareketine devam etmesi halinde 0.2272$ bölgesinden destek alabilir. Bu bölgeden long konfirmasyonları aranabilir. (Bknz: Kripto Para Nedir?)

C98 0.2272$ fiyat seviyesinin üzerinde mum kapanışı gerçekleştirebilir ise tekrar yükseliş hareketini 0.26$ bölgesine kadar devam ettirebilir.

C98 coin belirtilen destek bölgesinin altında 4 saatlik mum kapatırsa düşüş hareketini 0.2160$ bölgesine kadar devam ettirebilir. C98 0.2160$ fiyat seviyesinin altında günlük mum kapanışları C98 coinin düşüş hareketini 0.20$ seviyelerine kadar gerçekleştirebilir.

CoinOtag, sosyal medyadaki en hızlı haber sağlayıcınızdır.
Telegram kanalımıza katılarak haberleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Unutmadan; bizleri "CoinOtag" aramasıyla Tiktok, Instagram, Facebook, CoinMarketCap, Binance ve Twitter'dan da takip edebilirsiniz! Bildirimleri açmayı unutmayın!
Crypto Vira
Crypto Vira
Alican, genç yaşta yöneldiği kripto para ve borsa dünyasında önemli isimlerle birlikte çalışıp, elde ettiği deneyimlerle Coin Otağ ekibine katıldı. Blog yazıları ile desteklerini esirgemeyen Alican, Coin Otağ'ın Stratejik Medya Partneri olarak rol alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON HABERLER

Bugün Kripto Para Piyasası Neden Yükseliyor?

Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) büyük bir artıştan sonra durdu. Bitcoin (BTC) nötr bir haftalık mum çubuğu oluşturdu. Kripto Piyasa Kapitalizasyonu (TOTALCAP) ve Bitcoin (BTC) fiyat...

Silicon Valley Bank Alıcı Buldu, First Citizens Bank Devraldı!

Amerika Birleşik Devletleri Federal Mevduat Sigorta Kurumu (FDIC), First Citizens Bank & Trust Co.'nun Silicon Valley Bank'ın mevduatlarını ve yükümlülüklerini satın alacağını duyurdu.

Nasdaq, Kripto Saklama Hizmetlerinin İkinci Çeyrekte Başlatılmasını Hedefliyor

Nasdaq Inc, kripto saklama hizmetlerine odaklanmaya devam ediyor ve ikinci çeyreğin sonunda başlatması bekleniyor.

Bitcoin Fiyat Artışı Likidite Krizi Tehdidi Altında – Ne Beklenmeli

Bitcoin piyasası likiditesi, kripto para birimi alanında şu anda büyük bir endişe kaynağıdır. Piyasadaki derinlik eksikliği, büyük emirlerin gerçekleştirilmesi sırasında önemli fiyat kaymalarına neden oldu ve en deneyimli traderları bile etkileyebilecek dalgalanmalar meydana getirdi.
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa
- Sponsored -anonim-borsa

Güncel Analizler